Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fúk, nektek valóban imponál,...

Fúk, nektek valóban imponál, ha egy szűz lányt ti vezethettek be elsőként az élet nagy dolgaiba?

Figyelt kérdés

most inkább tapasztaltabb fiúk véleményére lennék kíváncsi, akiknek már volt dolguk nővel.

csók, petting, szex... konkrétan ezekre gondolok


2013. okt. 15. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2013. okt. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A mostani páromnak nagyon jó érzés volt, hogy ő vette el a "popsi szüzességemet" . Nem gondolta volna, hogy még senkivel nem próbáltam, vele pedig isteni :)


27L

2013. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Igen és nagyon vigyázok rá ilyenkor vagyis kimondottan jobban...
2013. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Sokáig azt hittem, hogy igen, de rájöttem, hogy nem. Mondjuk nem is a legmegfelelőbb személy volt a partner, mással biztos jobb lett volna
2013. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Volt egyszer egy "szeretőm", szóval nem jártunk, csak úgy elvoltunk, ő még fiatal volt és mindenben én voltam neki az első. Azért örültem annak, hogy én lehettem, mert nagyon odafigyeltem rá, nagyon vigyáztam, hogy mindenképpen jó legyen neki és nagyon sok érzelmet vittem a dolgoba, annak ellenére, hogy nem jártunk és nem is illettünk más téren össze. Amilyen társaságba járt, végül az lett volna, hogy valaki csak megdugja öncélúan és ezért ez nekem jó érzés, hogy szép lehetett neki az első. 35/F
2013. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen felizgatnak a szűz lányok :)

És szeretem elsőnek bevezetni a nagy dolgot :D

2013. okt. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem, csak annyi a rossz benne mikor várni kell :) az egyik baratnőmre 2 évet kellett várjak, még jó, hogy tudott szopni :))



21F

2013. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy imponál, hisz egy teljesen érintetlen, mások által feltérképezetlen területet járhatunk be, de azért az is kell, hogy a lány részéről is meglegyen a nyitottság.:)
2013. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Persze hogy imponál, hogy én vagyok neki az első és hogy bízik bennem annyira hogy velem veszítse el:)
2013. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!