Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valóban ez az élet rendje a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ez az élet rendje a házasság után? Vagy csak az én környezetem ilyen?

Figyelt kérdés
Nézem az ismerőseimet és szinte kivétel nélkül mindenki csalja a férjét/feleségét. Látszólag minden tökéletes, szép család, nagyház takaros kerttel, anya otthon a 2-3 gyerkőccel, apa dolgozik, nyáron nyaralás, télen síelés, nincsenek anyagi gondok, jó autó, normális életszínvonal. Ez idáig rendben is van, de itt szinte kivétel nélkül mindenki félrekefél... Valaki egészen nyíltan, mások diszkréten, szinte észrevétlenül. Én most fogok férjhez menni, és ezen töprengek. Szeretem a vőlegényemet és ő is szeret engem, de mi van ha a társaság rossz hatással lesz rá. Vagy ha rám? A barátnőim szerint ez tök természetes dolog és hogy ha férjük megcsalja őket az nem azért van, mert ők nem szépek, vagy nem szeretik őket a férjük, hanem azért, mert a férfinek ilyen a természete. Ti félreléptek? Vagy a párotok félrelép?
2013. szept. 30. 15:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Van ahol így szocializálódnak az emberek.

Amúgy nem törvényszerű. Ha ti annak fogadjátok el, akkor önbeteljesítő jóslatként fog működni és valóban idő kérdése.

2013. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
57%

én az ellenkezőjét látom férfiként.

rengeteg női ismerősöm van, családos anyák mind, és mindegyik kivétel nélkül félrekacsingat.

van aki ha a férj dolgozik, hétvégén, pl kamionnal külföldön van, fiatal fiúcskákkal szétcsapatja magát.

aztán ha otthon a férj, akkor meg teszik a szépet.

2013. szept. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Olyan kapcsolatokban látom ezt, ahol a kommunikáció felszínes. Emiatt egy alapvető tisztelet sem alakul ki (ami probléma esetén is visszatartja az embert - nem is a megcsalástól, hanem a hazugságtól).

Beszélgetnek egymással, de nem értik egymást. A kommunikáció felszínes, a tényleges motivációkat, vágyakat nem látják/tudják egymásnál.

2013. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%

Én nem ilyen anyagi környezetben élek. Az ismeretségi körömben mindenki dolgozik, nincs olyan nő aki otthon van a gyerekekkel.


2 emberről tudok, aki csalja a párját.


Én nem csalom a férjem és tudtommal ő sem csal engem.

2013. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%

Butaság azt gondolni, hogy a férfinak ilyen a természete. Az igaz, hogy kicsit másként működik egy férfi mint egy nő biológiailag és genetikailag is, de attól még nem lehet mondani, hogy minden férfi hűtlen. A féfi a behatoló fél, az van beléjük kódolva, hogy szórják a magjukat szét, míg a nő a befogadó, aki normál esetben az "egy alomban" született gyerekeit neveli.

Szerintem ezek miatt gondolják sokan, hogy a férfiak alapból hűtlenek, de szerintem nem kéne ledegradálni őket. A nők is ugyanannyira hűtlenek.

Ha egy férfi megtalálja a boldogságot egy nő mellett, akkor jöhet akármilyen tézis a biológiáról, jöhet akármilyen haver a világelméletéről, jöhet akármilyen cicababa és lengetheti magát, a férfi hűséges marad ahhoz a nőhöz akit szeret, akivel boldog. Erre koncentrálj inkább. Bízz magadban és bízz a leendő férjedben. A boldogságotok kizárólag rajtatok múlik!

2013. szept. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Unják az otthoni banánt és nem akarják szétcsapni a meglévő életszínvonalat egy válással.

Én is azt látom a környezetemben, hogy akikről soha nem gondoltam volna, mert igazi "álompár"-nak látszottak, egyik vagy másik igencsak félrelépett, vagy még most is teszi.

2013. szept. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem vagyok jellemző mintavétel, de hűségesek vagyunk és az ismerőseim is, nagy körben, hűségesek. Gályázunk, kínlódunk, küszködünk az életünkkel, emberi kapcsolatainkkal, de hűségesek vagyunk. És ettől tudunk emberi életet élni mégis a sok gond és baj ellenére.
2013. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha így álltok hozzá,már rég rossz.

Ha szereted,vele képzeled el az életed,minden szempontból Ő neked az igazi,és ez fordítva is igaz,akkor nem gondolkozol ezen.

2013. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
86%

Az ismerősi körömben az emberek többsége szép házasságban él. Problémák nyilván mindenhol vannak, de szeretik egymást és hűségesek.

Nem szeretnék olyan barátokat, amilyenek a tieid.

2013. szept. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
74%
Ertem, hogy mitol felsz, hiszen az ismeroseidnel is minden tokeletesnek tunik...az, hogy mi lesz 10 ev mulva senki nem tudja, de ha te nem vagy biztos abban, hogy boldogok lesztek akkor felesleges osszehazasodni,mert ha te ketelyek nelkul, nem hiszel abban, hogy a parod szeret es boldog eletetek lesz akkor nem is lesz!
2013. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!