Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Létezik hogy egy ember nem...

Létezik hogy egy ember nem tudja hogy szűz-e még?

Figyelt kérdés
Konkrétabban: Lehetséges hogy valakit gyerekkorában molesztáltak de az egészből csak egy részlet marad meg benne és arra nem emlékszik hogy részletesen mi történt?
2013. okt. 22. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

A szűz a mai értelemben nem ezt jelenti. Akkor vagy szűz, ha nem szeretkeztél még senkivel.


A gyerekkori molesztálás nem ide tartozik, hanem ez egy komoly trauma, nomeg bűncselekmény. Sok erőt kívánok h szembe tudj nézni vele. Ha kell, fordulj szakemberhez.

2013. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Létezik ilyen. Menj el dokihoz ő meg tudja neked mondani.
2013. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előfordulhat ez akár egy átbulizott este után is.

Akit molesztáltak gyerekkorában, annak nincs szüksége arra, hogy részletesen emlékezzen rá, elég azt is tudni, hogy igen vagy nem.

2013. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

1: én ezt annyira furcsának tartom, hogy mi a f***ért érdekel ez mindenkit annyira?


2: miután "elvesztettem a szüzességem", úgy éreztem, "várjunk csak ... Semmi sem változott!"

(nem ömlik a vérem / ugyan az vagyok, aki előtte / mif4sz?)


Amikor a többség agyal, mi is "a szüzesség elvesztése" legtöbben arra gondolnak, hogy egy (|) + <==8 … - Rendben!


De mi van, ha kettőtöknek ilyenje van: (|) --><-- (|)

Mi van, ha kettőtöknek ilyenje van: 8==> <==8

Mi van, ha még sosem volt dákó a suncimban, de egy órával később ... 500 srácot leszopok? - Ettől még szűz maradtam volna?



Ha úgy érzed, hogy szűz vagy, akkor úgy érzed. Ha már úgy érzed, hogy nem vagy az, akkor úgy érzed.


A történetnek itt a vége.

2013. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Megmondó1 válasza:

Ja, h te voltál az a kisgyerek!

De, ha átjössz, az este végére tuti tudni fogod!

2013. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!