Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek egy pasival,...

Lefeküdjek egy pasival, akivel utána nem leszünk kapcsolatban, és akit most ismertem meg?

Figyelt kérdés

Már nagyon kívánom a szexet, de nincs kapcsolatom, és szerintem sokkal nyitottabb lennék, ha már nem lennék szűz, akkor nem lennék ennyire, túlságosan is gátlásos. Szerintetek bele szabad menni egy ilyenbe?

Még egy kérdés: az első petting/ujjazás meddig szokott tartani?


18/L



2013. okt. 22. 21:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

DÖNTÖTTEM! Megvárom az igazit. Lelkileg mélyponton voltam, és akkor írtam ki a kérdést, most belegondolva nem is lennék képes rá.


Köszönöm mindenkinek a választ!

2013. okt. 26. 20:53
 12/15 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél!
2013. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az igazid is jobban fog örülni ennek. :)

Tisztelni fog érte, hidd el.

2013. okt. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is ugyanúgy voltam, mint Te...csak már lassan 20 éves voltam. Nem akartam tovább várni az igazira, túlságosan kevés volt az önbizalmam, úgy láttam, hogy akik már nem szüzek sokkal jobban barátkoznak...veszik az élet nagy akadályait, én meg gátlásos lúzer kiscsajnak éreztem magam. Hát lefeküdtem egy sráccal, akiben megbíztam, hát mit ad fene, később rájöttünk arra, hogy egymásnak vagyunk teremtve és nem azért mert jó volt az első szex, mert az ritka szar volt mindkettőnk szerint is :) Hanem utána sokáig nem csináltuk, inkább megismertük egymást, persze megszenvedtünk a kapcsolatunk elején a hülye döntésünk miatt, hogy túl hamar lefeküdtünk, de akkor nem gondoltuk, hogy szeretnénk kapcsolatot is. Az első után sokkal nyitottabban beszélgettünk egymással saját magunkról, és őszintébbek voltunk, nem volt az elején az a "bájolgás" és így egymásba szerettünk, egymás igazi énjébe, hazugságok, csinosítgatások nélkül. Az érdekes az, hogy egyre jobb is lett a szex és fél évre rá jött nála az a bizonyos repkedő pillangók a gyomorban, nálam kicsit hamarabb :) de azóta is repkednek a pillangók, 4 éve. :D Pedig a tudomány szerint max. 3 évig tart a szerelem, azt felváltja a szeretet. Mondjuk nekünk elég bonyolultan indult be a dolog. :D
2013. okt. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
34%
Add el eBay-on, nagyot kaszálsz majd vele.
2013. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!