Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ilyen bunkók ezzel...

Miért ilyen bunkók ezzel kapcsolatban az emberek?

Figyelt kérdés
Most itt olvasgattam és van mondjuk egy csaj, 16 rákérdez valami tök normális dologra, erre mindenki lehurrogja h ribi meg h ne ezzel foglalkozzon ennyi idősen...hát basszus legyen már az ő dolga h mikor akarja nem? nem az lenne a normális h nem lehurrogjuk hanem segítünk neki?
2013. okt. 27. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
és téged ez zavar mi?
2013. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"legyen már az ő dolga h mikor akarja nem?"


Attól kezdve nem az ő dolga, hogy itt megkérdezi. Ha csak az ő dolga akkor tartsa magában. Az itteni válaszolók közül pedig senki nem robot. Mindenki önálló egyéniség, akinek néha meg is van a véleménye.

2013. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem mert nem engem szólnak le ezzel csak érdekel h miért ezzel foglalkoznak az emberek szerintem mindenkinek a saját dolga h mikor veszti el a szüzességét:) ebbe szerintem nem kell beleszólni:)
2013. okt. 27. 13:43
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szexualitás kategóriában jogos a lehurrogás, mert az 18 éven felülieknek szól... Meg egyébként is, 16 évesen még ne kérdezzen olyan hajmeresztő dolgokat, amit én még 25 évesen is inkább magamban tartok.
2013. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jó mondjuk ez jogos csak sajnálom mert szegény választ vár és mindenki csak lecseszi h ennyiidősen ne szexeljen..mellesleg én aztmondom h a 16 az nem annyira korai szerintem az a mai lányoknál az átlag:)
2013. okt. 27. 13:47
 6/11 anonim válasza:
Azért mert Álszentek és prűdek az emberek 90%-a.
2013. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aki kirakja ide 16 évesen a szexuális életét, az viselje is ha lehurrogják.:) Szabad a véleménynyilvánítás.
2013. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert itt az emberek nagytöbbsége prűd/nem emlékszik a fiatalságára/20 feletti és szűz...

16 évesen teljesen normális a szexualitás (csinálni és kíváncsinak lenni is)

Én 18 évesen vesztettem el, és már ezzel is kicsit le voltam maradva a való életben.

2013. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szíve joga hogy mikor veszti ez ez tény és az is tény hogy negatív véleményt is lehet értelmesen közölni nem bunkó módon. De azzal hogy az ember nyilvánosság előtt kérdez ilyesmiket azzal is jár hogy nem mindig olyan választ kap amilyen neki tetszik ez van minden ember más. Erre csak annyit tudok mondani ha nem tetszik ne foglalkozz vele kész.
2013. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A SlutShaming egy divatos dolog. Ha nem eteted a trollokat, majd éhen halnak. Köszönd meg a kedves válaszukat, és hagy őket lógva. Nem árad mindenkiből a kedvesség a valóságban sem.


Ezért velük legyél velük is kedves. Nekik van a legnagyobb szükségük a kedvességre.

[link]


Az Interneten bárki lehetsz aki csak akarsz lenni. Szomorú, hogy a legtöbben ostoba fajankó figurát választják maguknak.


Tanulj önkontrollt és tudj ingorálni felesleges információkat a mai zajos világban.

[link]


Végezetül:

[link]

2013. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!