Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki veszítette el egy éjszakás...

Ki veszítette el egy éjszakás kalandban és ki komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mennyire rossz egy éjszakásban?
2013. okt. 28. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Én egy éjszakásban. (igazából nem egy volt vele, és nem is éjszaka volt..:'D de nem volt komoly az a lényeg)

Nem volt rossz... már ahhoz képest, amikor még nem voltam nővel..

2013. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ba szod ne tudd meg milyen elveszíteni a pénztárcámat egy egy éjszakás kalandba...

Az a baj hogy ott nem kerül vissza hozzám a pénztálcám a kapcsolatban meg hála az égnek igen :D

2013. okt. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
hát én olyan egyéjszakás szerűségben,vagyis már több mint egy éve odavoltam a srácért,aztán megtörtént egy dolog egy kisebb buliba..hát azóta nem is találkoztunk,néha beszélgetünk még de semmi.:D
2013. okt. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
21 vagyok, várok a nagy Őre fehér lovon, de csak nem jön. Mennyire gáz egy éjszakásban elveszíteni?
2013. okt. 29. 00:12
 5/10 anonim válasza:
100%
Nincs szoke herceg feher lovon csak pawa gyerek volan buszon :)
2013. okt. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen egyéjszakásban veszítettem el (nem haverral, nyaraláson találkoztunk), mondjuk pár hétre rá összejöttünk... De nem bántam, hogy elsiettük, meg az se zavart volna, ha nincs folytatás. Már kész voltam és semmi kedvem nem volt várni a nagy szerelemre.

Viszont úgy nekiindulni az éjszakának, hogy na ma végre szexelek, az elég erőltetett.

2013. okt. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a mai világban mi az ami ciki?
2013. okt. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyik sem,: prostival.

23f

2013. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#2 "pénztálcám"....XDDDDDDDDDDDDDDD
2013. okt. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyéjszakásban veszítettem el és nem bánom. A pasi kedves volt és odafigyelt rám, így jó emlékként maradt meg.

Az szerintem tökmindegy, gáz-e. Nem kell senkinek az orrára kötni a dolgot, ennyi.

2013. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!