Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen az amikor egy pasi NEM...

Milyen az amikor egy pasi NEM CSAK a sexre megy?

Figyelt kérdés
Hogy lehet azt kiszűrni h nem egyészakára tervez mint a többi pasi ... Mert sokan leírták meg tudom h milyen ha egy pasi egy éjszakára megy de én most a másik tábort szeretném felkutatni ... :D értelmes VÁLASZOKAT PLEASE

2013. okt. 16. 19:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Na ez egy jó kérdés.Én pasi vagyok úgyhogy tudnom kéne de fogalmam sincs.
2013. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondja azt, hogy le akar feküdni veled, hanem csak veled van, találkoztok, jól érzitek magatokat, ilyesmik, és nem feszegeti, hogy ezt meg azt akarna még, lehetne-e. Ha nem hozza szóba, ez a kulcs.
2013. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

egyszerű: egy pasinál a cselekvései az árulkodók. Soha nem azt kell náluk nézni, mit mondanak, hanem azt mit tesznek.


És az a cselekvésük a legárulkodóbb, amikor saját kényelmüket áldozzák fel azért, hogy téged boldoggá tegyenek.

Erre egy szerelmes férfi minden kérvény nélkül, egy szoknya pecér pedig egyáltalán nem képes.

2013. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Az attól is függ hogy a nő is mennyire komoly szándékú és akar-e ismerkedni! Én szeretnék komoly kapcsolatot de nincs hozzá partner! Eddig minden ismerkedés kudarc! Társkeresőkön is és máshol is!
2013. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
értem a tettek a lényegek az jelent valamit h monjduk ne megy helyen lakunk több mint 100 km van közöttünk ő mégis lejön ha meg akar ismerni vagy milyen tettek számitanak ? :D
2013. okt. 16. 19:36
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Kedves kérdező, az a nagy helyzet, hogy azok a férfiak, akiknek vannak érzelmei, nem csak a szexre mennek, normális kapcsolatot és normális életet szeretnének nemes egyszerűséggel nem kellenek nektek. Mert az unalmas szerintetek.
2013. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%

Ha nem is egyéjszakára akar, akkor is csak a szexre hajt. Mi mást adhatnál neki, amit a barátai nem tudnak. Beszélgetni nem tud a barátaival? Szórakozni nem tud a barátaival? DE. Mit nem tud a barátaival, amit veled igen? Szexelni. Akkor mit akar tőled? Szexet.

Ennyi. Hogy ez egyéjszaka, egy hónap, egy év. Az teljesen mindegy. Néhány évnél több együttlétre ne is számolj.

2013. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
bocs már de én irtam is H NEM CSAK SZEXRE NAGY BETŰKKEL HA NEM TÜNNE FEL és amm is .. ne haragudj meg de ha ne számoljunk egy évnél többre akkor mi a fenének találták ki a szerelmet meg a hátaságot meg az elköteleződést MERT AKKOR NINCS ÉRTELME semminek azé letnek se ha nem hiszunk abban h két ember kiköthet egymás mellet akár életűk végéig is és nem azért hiszek benne mert naiv vagyok bocs már
2013. okt. 16. 19:53
 9/20 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani, amit a hármas.
2013. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát, a házasságnak nincs is értelme. Azt nem a természet hanem az ember kreálta...
2013. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!