Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meddig tartogassa szüzességét...

Meddig tartogassa szüzességét egy ember?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokat kérek !!
2013. nov. 1. 07:02
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Amíg nem találkozik olyannal, akivel el tudja képzelni,hogy vele éli le az életét.
2013. nov. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
6%

Az egy csodálatos dolog ha valakinek odaadod.ne fecséreld el olyan fiukra,akinem érdemes rá.aki csak futó szerelem.Sajnos a mai tinik azt hioszik már 14-16+ évesen,hogy az akkori fellángolásuk örökké tart.Nem igy van ez hidd el.Szerintem várd meg vele az igazit.


34/ F

2013. nov. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amíg Afrikában két ember.
2013. nov. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hmmmm.....17-18 éves koráig.
2013. nov. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 vakondka ***** válasza:

Nem korhoz kell kötni, hanem érzelmekhez.

Ha megtalálod azt akit igazán szeretsz és vágysz is rá hogy együtt legyetek, akkor nincs értelme "tovább tartogatni" a szüzességedet.

2013. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Amíg el nem lopják a cigányok .

(szó szerint értendő xd)

2013. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amíg talál valakit akivel egymásba szeretnek,elég érettek lesznek hozzá,elmélyül a kapcsolatuk,és 17 felett legyenek
2013. nov. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én házasságig várok. (És mielőtt valaki megcáfolná már előtte házasság előtt állok a párommal.:D)

20L

2013. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#2

Nem mondta hogy lány.

2013. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem rohadt nagy baromság ez a "házasságig várok" meg az "igazinak tartogatom magam"

Ugyanmár...A szüzesség túl van értékelve. Én is azt hittem hogy majd húú valami hatalmas dolog lesz az első és minden más lesz,de természetesen nem így lett. Nem egy olyan emberrel volt akiben szerelmes voltam,és nem is volt jó. De ez az emberek többségénél így van. Hiszen hogy is lehetne jó?! Még nem csináltad korábban,bénázol össze vissza,nem tudod mi jó neked,nem tudod mi jó a másiknak..ki kell tapasztalni. De mire megtaláltam az igazit,már nem teljesen tapasztalatlanul voltam ott,hanem korábban már volt 1-2 alkalmom amikorr valakivel intimebb kapcsolatba kerültem,így amikor igazán fontos volt,és azzal voltam akiben belezúgtam,ott már nem voltam annyira ideges,kb tudtam hogy mivel izgassam fel,hogyan legyek gyengéd,stb. Szerintem sokkal jobb volt ez így,minthogy 32évesen a nászéjszakán döbbenjünk rá,hogy hoppá,nem is működik köztünk a szexuális kémia,és nem is jó a szex a másikkal,mert nem csinálja jól, stb.

2017. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!