Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Volt valaki aki 15 éves...

Volt valaki aki 15 éves korába veszítette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

meséljétek el hogy történt

kort és normális válaszokat írjatok köszi



2013. nov. 7. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
8 nappal utolsó 15 éves napom után, annak számít?:P
2013. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
ecce sétátam a uccán oszt nekemjött valami tóth azt a szüziességem meg ölkezdtemm felelé gurgulázni a lejtőn. aztóa nem leltem reá.
2013. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
pontosan a 15.ik születésnapomon :D
2013. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Volt valaki.


Barátnőm ezt tette (én is lány vagyok), barátja 20 fölött volt. Később megbánva nyilatkozott róla (18 évesek lehettünk), hogy nem kellett volna.


Ha nem tudod mit vállalsz, ha félsz, ha a pasi nem figyel eléggé rád, ha utána nem mernél elmenni nődokihoz, ne csináld!


22L

2013. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
15és fél, nem bántam meg, szerettem, 4ésfél hónap után történt, egy évig voltunk együtt összesen 17/L
2013. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Nagyanyám 15évesen házasodott, 16évesen szülte az első gyerekét. Következtetés....
2013. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
15 éves korom előtt 1,5 hónappal. 18 volt a srác, 3 hónapja voltunk együtt (minden nap találkoztunk, megismertük egymást).
2013. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
14 voltam,másfél hónapja voltunk együtt,a barátom 16-volt és azóta is együtt vagyunk. 16L
2013. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Barátnőm 15 szülinapján, egymással veszítettük el, ovatos voltam, valami?
2013. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
15. szülinapom után pár nappal. Siófokon van egy nyaralónk, és nyári szünetben lejött a barátnőm a szüleivel. Aztán egyik nap ősök lementek Füredre, és ketten maradtunk. Egész nap a parton fürödtünk, meg vízibicikliztünk, ott volt egy kis ujjazás, bikiniben. Utána olyan este fél 9 fele megnéztük a naplementét, és elmentünk vacsizni. Majd felmentünk a házba, és tévéztünk, közben kis tapi, meg csókolózás volt. Olyan 10 fele apum hív, hogy csak holnap reggel jönnek, álljak be a másik kocsival az udvarba, aludjunk jól. Megbeszéltük, hogy megcsináljuk, másfél éve voltunk együtt.:) Gyorsan leszaladtam a boltba gumiért, aztán előjáték, és bevetés. Az első aktus pár percig tartott, mert fájt neki, és sikerült összevérezni a lepedőt. Utána jött a második felvonás, az jó sokáig tartott.:D Utána kis ujjacska meg minden, úgy aludtunk el, hogy a bugyijában volt a kezem.. Másnap megismételtük.:D Még mindig tart a szerelem.
2013. nov. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!