Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Volt valaki aki 15 éves...

Volt valaki aki 15 éves korába veszítette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

meséljétek el hogy történt

kort és normális válaszokat írjatok köszi



2013. nov. 7. 17:41
1 2
 11/14 anonim válasza:
Utolsó. 15 évesen apád megkért,hogy állj be a kocsival? Felelőtlenség level 99 és ha bajod esik vagy összetöröd a kocsit ti fogtok kiakadni,hogy hogy történhetett.
2013. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nem kell Fittipaldinak lenni, hogy bekormányozd a kocsit a kétszárnyú automata kapun, ahol egymás mellett 2 autó bejönne a kertbe.. Kb. 2 métert kellett közterületen gurulni, utána senkinek semmi köze, hogy magánterületen mi zajlik. 15 évesen már 3. éve roncsderbiztem és quadoztam, szóval nem volt hülyén nézés, hogy akkor most melyik pedál mit csinál, és minek van itt, valamint nem először vezettem ezt az autót se. Ezért bízott meg bennem apukám is, mert tudta hogy azért van tapasztalatom. Hogy nyugodt legyen a lelked: Csak azért kért meg hogy álljak be, mert a Petőfi sétánytól nem messze van ez a ház, és hazafele szeretik lepisilni/lehányni/bárpultnak használni az autókat az illuminált partyarcok. Ez pedig egy akkor kb. fél éves, nagyobb értékű kocsi volt, szóval kicsit féltettük.
2013. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
15 és fél éves koromba:D
2013. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
14 évesen én is vezettem...
2013. nov. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!