Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontottam valamit hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam valamit hogyan hozzam helyre?

Figyelt kérdés
Sokat féltékenykedtem faggattam a múltjáról a barátnőmet!4 hónapja vagyunk együtt 3 hónap a folytonos veszekedésről és idegeskedésről szólt!folyton martam őt hogy kivel mit csinált és féltem hogy hazudik! odáig fajultak a dolgok hogy azt írta ma menjek le és beszéljük meg a dolgokat a kapcsolatunkról...félek hogy elszúrtam mit tegyek?! 21 F csak értelmes válaszokat!
2011. szept. 16. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
hát igen, ha valahogy így el lehet baszni egy kapcs.-t az biztos... ne féltékenykedj mert akkor tuti meg fog csalni, csak lazán
2011. szept. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nagyon gyorsan nyugodj le. én pasim lennél rég kirúgtalak volna már, gyűlölöm ha ellenőriznek.

beszéljétek meg, te meg fogd vissza magadat. nem véletlenül van veled nyilván, hanem mert te kellesz neki.

2011. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BlackSword ***** válasza:
Szerintem ki fog vágni, mint macskát a dolgát végezni... És igaza lesz... Én nem foglak sajnálni... Döntötted volna el korábban, hogy szereted, vagy nem szereted... De hát férfi vagy: ha kidob ne gyere ide sírni, hogy a gyerekesen idióta viselkedésem miatt kirakott a barátnőm, jajj mi legyen most... Vagy hasonló kezdettel... Mit tehetnék, hogy visszaszerezzem... Ez a Te döntésed volt, most viseld férfiként a következményeit... Ahogy mondani szokás: Edd meg amit megfőztél...
2011. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is végezni akar. Először is próbálj tőle kérni még egy esélyt kb. 2 hét múlva (de csak ha dob) és addigra próbálj meg megváltozni =)
2011. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!