Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon elrontottam? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam? Hogyan hozzam a fiú tudtára, hogy mégis bejön nekem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, az évfolyamtársam, most lettünk elsősök és a suli első heteiben tökre szemezgettünk meg minden, aztán sokszor le is állított beszélgetni, de nekem mindig el kellett mennem (nem direkt, de tényleg mindig sürgős dolgom akadt) és az az érzésem, hogy most azt hiszi, hogy folyton lekoptattam őt, mert nekem nem tetszik.


Beszélni nem akarok vele, hogy "figyelj már, tetszel nekem", mert az olyan száraz és a szemezésen kívül mit csinálhatok még, hogy visszaadjam az önbizalmát?


2011. okt. 14. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
beszélj vele, 1x szólítsd le Te..;) és kérj elnézést h mindig úgy jöttek össze a "dolgok", bár el sem tudom képzelni egy 9-esnek mi fontos dolga van az iskolában, ahová le kell lépnie..
2011. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

óhhh, de nagy az arc! "visszaadjam az önbizalmát"

Hehe, a leírásod alapján nincs baj a srác önbizalmával, hanem te voltál rendszeresen tapintatlan, és ő ezt megunta,majd keres mást. Vagy konkrét leszel, vagy ne szórakozz vele!

2011. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2011. okt. 14. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!