Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szóljak barátnőmnek vagy ne...

Szóljak barátnőmnek vagy ne szóljak?

Figyelt kérdés
mondtam h gondolkodjon azon h szeretkezzünk meg ilyenek, de csak akkor fogunk, ha ő is szeretné, de most lesz a hófordulónk, és azon a napon szeretném, és nem tudom h szóljak-e neki, h akkor szeretném, vagy ne, és majd az ágyba felvetem, és megtörténik, mert ha szólok neki, akkor egész héten azon fog görcsölni, meg akkor is, és az úgy nem lesz jó, viszont ha nem, akkor meg tök laza lesz. ha nem szólok az úgy mennyire korrekt? szerintetek?

2013. nov. 10. 16:37
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szerintem picit lehet rá utalni. Csak, h kicsit rátudjon készülni a dologra. Most magamból kiindulva, ott alszom a barátomnál, de még nem volt szex, nem is nagyon tervezem és a petting sem volt még fehérneműkön belül. És nem volt időm újra leszedni a szőrt rendesen a puncimról például, vagy éppen meg van, stb. Szóval picikéket utalj, vagy mondd, h mennyire várod és, h mennyire szereted.
2013. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 MalomN válasza:
Szerintem vard ki hogy keszen alljon ra. Hidd el, evek, evtizedek tavlatabol marhara nem fog szamitani hogy milyen napra esett.
2020. máj. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!