Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy normális lány, aki gondolk...

Egy normális lány, aki gondolkozik az kb. hány évesen veszti el a szüzességét? (lehet hogy furcsa kérés, hát sajnálom).

Figyelt kérdés

Én mindig úgy képzeltem el,hogy 18 évesen veszíti el egy rendes lány a szüzességét.De most már kezdek kételkedni.

Most lett barátom,és mivel vérbeli fiú,ezért majd le akar velem feküdni egyszer...de nem hiszem,hogy ennek 15 évesen kéne megtörténnie...vélemények? SOS! valaki!:(



2013. nov. 13. 16:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz nem fekszel le vele meg kell értenie
2013. nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A normális lány akkor veszíti el a szüzességét, ha készen áll rá. Nincs korhoz kötve. Van aki már 16 évesen, van aki csak 20 felett.

16 alatt viszont mindenképp korai szerintem.

2013. nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
séf bácsi szerint az ideális kor 17.
2013. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is korai 16 alatt, de ha te késznek érzed rá magad akkor nyugodtan. A vérbeli fiúd pedig ha szeret fog tudni várni :)
2013. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
15 évesen, még a fiúknak se ezen kellene gondolkodniuk... 17és a fölött már ideális fiúnak és lánynak egyaránt. 16 még belefér esetleg, de alatta semmiképpen. Egyetértek azzal, hogy az a korai, ha nem áll rá készen. Nem kell vele sietni.
2013. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Még egyáltalán nem érzem hogy készen állnék egy ekkora mérföldkőre...

2013. nov. 13. 16:53
 7/19 anonim ***** válasza:

Egy normális humanois leányzó :O Normális gondolkodással :O



http://www.youtube.com/watch?v=manNnAlf4nY

2013. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
"Én mindig úgy képzeltem el,hogy 18 évesen veszíti el egy rendes lány a szüzességét." Nem. Egy rendes lány akkor veszíti el, ha talál egy arra alkalmas partnert, akivel bíznak egymásban, szeretik egymást, és ő maga is elég érett rá. Hogy ez 16, 17, 18, 20, vagy 25 éves korban történik-e meg, az személytől és helyzettől függ. Nem is az életkor a lényeg, hanem hogy kivel és hogyan.
2013. nov. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy 18 évesen az ideális én is akkor szeretném.. és aki nem vár rád.. az nem szeret igazán!
2013. nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Az első komolyabb párkapcsolatom 14 éves koromban volt, majd' egy évig együtt voltunk, de nem hogy nem feküdtem le vele, de még csak a pettingig se jutottunk el.

Szerintem egyáltalán nem kell elsietni, ráérsz még, ha a srác szeret, akkor meg kibírja.:)

2013. nov. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!