Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem furcsa ez vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem furcsa ez vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom, de csak kereste a társaságom, 2 nap múlva egyértelműen célozgatott rá, hogy átmehetnék, én így rá is kérdeztem, hogy szeretné-e hogy átmenjek, mire azt mondta igen, csak nem merte nyíltan megkérdezni. Közben megbeszéltük a dolgot telefonon. Leszálltam a buszról, elképzeltem hogy majd mennyire fog örülni nekem, magához szorít és hosszan megcsókol, de ne, csak egy gyors szájrapuszi volt és úgy sétáltunk el hozzájuk. Gondoltam, majd ha odaérünk biztos leteper, mert már egy hete nem volt semmi. De nem, még ebédeltünk, megnéztünk egy filmet. A film alatt sikerült összebújnunk, nekem elég volt pár perc és a csúcson voltam, de neki az istennek se akart sikerülni, már alig bírtam mozogni és a szélén álltam hogy ezt szóvá is tegyem, de aztán csak összejött neki is. Óvatosan rácéloztam, hogy jó sokáig bírta, azt mondta erre hogy azért mert sokat csinálta magának. Visszakérdeztem, hogy biztos nincs semmi baj, mert azt hittem hogy ezzel kezdünk? Erre azt mondta hogy látta rajtam hogy már nagyon akarom (ezen kicsit nevetett is), de nem nagyon volt hozzá kedve. Kicsit furán éreztem magam, azt hiszem meg is lepett ezzel a válasszal. De azt mondta, hogy ő nem a szex miatt békült ki, hanem miattam, és ezt láthattam most is.
2013. okt. 31. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát van még csoda ezen a világon.
2013. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagy politikus a srác. Kellett egy numera, s beállította úgy, mintha mindenáron te akartad volna. Szerintem a kapcsolatotok kifejezetten ebbe az irányba fog menni, mint a film cím: "Csak szex.."
2013. okt. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt nem írtam bele (gondoltam egyértelmű), hogy már a telefonban megvolt a békülés, ténylegesen pedig nála mondtuk ki. Meg szerintem ha annyira csak egy numera kellett volna neki, akkor 5 perc alatt elsült volna, nem?
2013. okt. 31. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: Nem. Mivel be is vallotta, hogy rázta magának a brét gyakran. Valószínűleg ezt unta meg, mert mégiscsak jobb ha te csinálod neki. Egyébként neked volt orgazmusod? Foglalkozott veled? Tényleg érezted, hogy akar téged (mármint szex közben?) vagy csak hagyta, hogy te csinálj dolgokat? S a végén szépen a szádban tartottad, lenyelted? Csak azért kérdezem, mert ha csak úgy élvezte a helyzetet, s nem foglalkozott veled, akkor mit vársz tőle hétköznapokban, ha már szex közben sem akar téged elvarázsolni?? Nos??
2013. nov. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!