Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy normális lány, aki gondolk...

Egy normális lány, aki gondolkozik az kb. hány évesen veszti el a szüzességét? (lehet hogy furcsa kérés, hát sajnálom).

Figyelt kérdés

Én mindig úgy képzeltem el,hogy 18 évesen veszíti el egy rendes lány a szüzességét.De most már kezdek kételkedni.

Most lett barátom,és mivel vérbeli fiú,ezért majd le akar velem feküdni egyszer...de nem hiszem,hogy ennek 15 évesen kéne megtörténnie...vélemények? SOS! valaki!:(



2013. nov. 13. 16:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mi a barátnőimmel 11 évesen megbeszéltük, hogy egyikünk se szeretné 16 előtt elveszíteni. Végül egyikük 15 volt (és megbánta, pedig szerelmes volt, és 3 évig együttvoltak) én és a másik lány pedig 18 évesen szexeltünk először.

Én azt mondom, 16 alatt semmiképp, sőt, igazából amíg kétségeid vannak, addig ne feküdj le senkivel.

2013. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%
Várj 60 éves korodig.Aztán már úgysem kívánod.
2013. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
én úgy voltam vele, hogy amikor mindketten készen állunk. szerintem ezt nem lehet korhoz kötni, szellemi, érzelmi érettség kell hozzá. lehet valaki 18 évesen is gyerekes.. nem ezen múlik. a lényeg, hogy tudd, mit csinálsz és a legfontosabb: kivel csinálod. ez a ti dolgotok, ha készen állsz rá: hajrá. ha nem, szólj a barátodnak, ha rendes, megfogja érteni, ha szeret, várni fog rád. nem kell siettetni, de ne a korodhoz kösd. amikor úgy érzed, hagyd, h megtörténjen:)
2013. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Sok véleménnyel egyetértek,főleg a 13.kommentelőjével!:)

A 7. kommentelőn meg behaltam:D Igen,vannak még ilyen emberek:)

2013. nov. 17. 14:35
 15/19 anonim ***** válasza:
67%
Az a csaj minek jár pasival,aki nem akar tőle semmit?
2013. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Kedves 15.kommentelő!

Ha a barátommal még nem szeretnék lefeküdni,az nem az jelenti hogy nem akarok tőle SEMMIT.Mert szeretem és mindent megtennék érte. De ha még nem állok késen rá,akkor meg kell értenie.

Legalábbis az én szememben ez így működik..

2013. nov. 21. 19:06
 17/19 anonim ***** válasza:
És milyen az amikor a csaj készen áll?:)
2013. nov. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor ne feküdjetek le, szerintem egy normális lány tud várni egy olyan srácra aki nem csak kefélgetni akar. Normális srác is képes kéne legyen szerelemből elveszíteni..
2013. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Gondolkozz és várj még.17 év előtt semmiképp.Ez egy jótanács.
2014. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!