Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha mindenki csodálkozik...

Ha mindenki csodálkozik rajta, hogy szűz vagyok 26 évesen, akkor miért nem akarja senki elvenni?

Figyelt kérdés

Régebben szégyelltem azt, hogy szűz vagyok, de ma már annyira belefásultam az egészbe, hogy nem érdekel. Nem üvöltöm világgá, nem írom ki a homlokomra, de ha szóba kerül nem szoktam kerülni a témát és szépíteni az igazságot.


"Nem vagy csúnya, tőled sokkal csúnyább emberek szexelnek vagy van barátnőjük."

"Nem vagy hülye, sőt, intelligens vagy, tőled sokkal hülyébb emberek szexelnek vagy van barátnőjük."

"Nem vagy bunkó, tőled sokkal bunkóbb emberek szexelnek vagy van barátnőjük."

"Gazdag az nem vagy, de tőled sokkal kedvezőtlenebb anyagi helyzetben élő emberek szexelnek vagy van barátnőjük."


Ezeket szoktam hallani felváltva és már nagyon elegem van. Nem vagyok jó a csajozásban és bulizni sem járok, de mindig normális és kedves szoktam lenni a lányokkal, próbálok bókolni nekik, de ennél nem megy tovább. Mit kéne tennem?



2013. nov. 17. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Veszítsd el valahol.. úgyis az a szokás.
2013. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát ha a homlokodra nem is ide azért kiírtad
2013. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért kell ezt így túl misztifikálni? nem szeretkeztél még. és? inkább találd meg azt az embert 30 évesen, akivel le tudod élni az életed, minthogy 60 éves korodig meghágj 50 nőt...
2013. nov. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Menj el egy kur*ához. Nem ciki. Lehet tanítana pár dolgot, ami később jól jön és változtatna a hozzáállásodon, hogy később összejöjjön a dolog. Mert azért ebben a korban már vannak elvárásai a lányoknak. Am ha küldesz képet, megmondhatom, h a külsőddel van-e a gond. A többi ízlés kérdése.
2013. nov. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Küldenél egy képet magadról? Ha nem akarsz nem kell, csak kíváncsi lettem, azok miatt amiket másoktól idéztél, de persze megértem, ha ez után a vallomás után nem akarod az arcodat is megmutatni.
2013. nov. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

vajon milyen elvárásai lehetnének ilyen korban a lányoknak?

hogy ő finanszírozza a vacsit amit előtte illik tartani nehogymár saját magukat is kéjencnek gondolják hogy semmi körítés csak az. ja meg hogy tisztelettudóan viselkedjen velük: menet után kisérje őket haza közben pedig beszéljen szépen.


bírom amikor az úgynevezett "átlagos mennyiséget szexelők" találnak egy szűzet és annyira feltupírozva beszélnek neki a szexelésről a mint valami olyan mechanikai műveletről amit nettó két szemeszteren át kéne tanulni...

2013. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"vajon milyen elvárásai lehetnének ilyen korban a lányoknak? "


Hát azért a vacsorára sem mennek el egy Trabival :)


http://www.youtube.com/watch?v=0iyeUcFKRv4

2013. nov. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hívj el randizni egy nőt. Ha nemet mond, hívj el egy másikat. Aztán hívd el újra. Nem fog a szádba repülni a sült galamb. :)
2013. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Menj el bulizni, igyál, érezd jól magad, szedj fel valakit, és fektesd meg. 26 évesen már felesleges várnod az igazira...
2013. nov. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mért nem akarja senki se elvenni? Egyszerű :D mindenki csodálkozik az út közepén lévő sérülten, de kevesen mennek oda elsősegélyt nyújtani, vagy egyáltalán nem. (Remélem érthető voltam)


Mit tegyé? :D ne agyaljá ezen.

2013. nov. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!