Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha mindenki csodálkozik...

Ha mindenki csodálkozik rajta, hogy szűz vagyok 26 évesen, akkor miért nem akarja senki elvenni?

Figyelt kérdés

Régebben szégyelltem azt, hogy szűz vagyok, de ma már annyira belefásultam az egészbe, hogy nem érdekel. Nem üvöltöm világgá, nem írom ki a homlokomra, de ha szóba kerül nem szoktam kerülni a témát és szépíteni az igazságot.


"Nem vagy csúnya, tőled sokkal csúnyább emberek szexelnek vagy van barátnőjük."

"Nem vagy hülye, sőt, intelligens vagy, tőled sokkal hülyébb emberek szexelnek vagy van barátnőjük."

"Nem vagy bunkó, tőled sokkal bunkóbb emberek szexelnek vagy van barátnőjük."

"Gazdag az nem vagy, de tőled sokkal kedvezőtlenebb anyagi helyzetben élő emberek szexelnek vagy van barátnőjük."


Ezeket szoktam hallani felváltva és már nagyon elegem van. Nem vagyok jó a csajozásban és bulizni sem járok, de mindig normális és kedves szoktam lenni a lányokkal, próbálok bókolni nekik, de ennél nem megy tovább. Mit kéne tennem?



2013. nov. 17. 22:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

3. és 10. jól mondja.


Felesleges ezen agyalni! Foglalkozz a saját életeddel, és ne azt lesd állandóan hogy a másik mit csinál, milyen van, vagy épp milyen loty*kat dug.


Szerencsére az élet túl szép, és túl sokrétű, hogy csakis a szexben merüljön ki!

2013. nov. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
egy férfi szájából, elég furcsán hangzik az ,hogy miért nem akarja valaki elvenni a szüzességem :D hát azért. nem éertem miért kell annyira erőltetve hajszolni a szüzesség elvesztését. persze én is ilyen voltam, 25 évesen sikerült, de azóta is együtt vagyok barátnőmmel. visszagondolva , szerintem a baj ott volt, hogy nem csak a szex utáni vágy volt az ami miatt szexelni szerettem vóna, hanem megpróbáltam görcsösen megfelelni a környezetnek. és ezt talán megérzik a lányok. kínos leszel, nem jkezdenek veled
2013. nov. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
sajnos ezt te nem nagyon láthatod magadról, mert még nem élted át a párkapcsolat adta felvilágosulást, mi után rájössz hig y mekkora ökörségeket tettél meg egy kis punciért 12 voltam
2013. nov. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 kislany3 válasza:
szia kérlek küldenél magadról egy képet :) 20 l
2013. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Próbáld ki egy napra, hogy teljesen leteszel az összes nőről. Hogy nem akarsz senkit. Hogy teljesen elengedsz. De tényleg. Mondd ki hangosan, hogy nem kell senki. Ha felhív aznap egy csaj, nyomd ki! Akkor feloldod a görcsöt és utána minden menni fog.
2014. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!