Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándultam a fiúkból/férfia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándultam a fiúkból/férfiakból. Kb utálom őket. Mindet. Egyedül fogok meghalni vagy van rá esély hogy megváltozik majd a véleményem?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom mindegyik ugyanolyan (jó biztos vannak kivételek én 1et se ismerek de oké biztos vannak) sose jó nekik semmi,eldobják akik bármit megtennének értük,ha jön egy jobb nő ész megáll **** feláll,úgy játszanak a lányokkal/nőkkel ahogy nem akarnak...Nem hirtelen felindulásból egy csalódás után írom ezt egy ideje már így gondolom kíváncsi vagyok van még így valaki?Van olyan lány/nő aki úgy érzi képes egyedül leélni férfiak nélkül az életét?:))
2013. nov. 16. 02:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Nincs. ez a sorsod !
2013. nov. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A szex iránti vágy majd ezt is legyőzi. Egyébként nem kell megsértődni, de néha nem csak másban kell a hibát keresni, hanem magunkban is. Ugyebár van az a mondás, hogy "Más szebén a szálkát is meglátja, magáéban a gerendát sem."
2013. nov. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

jól van 1.:D ha így lesz se leszek depressziós. 2.eddig nem igazán szexelgettem olyanokkal akikkel

nem vagyok együtt de ezentúl akár csinálhatom ezt is.szexre még talán jók

2013. nov. 16. 02:46
 4/21 anonim ***** válasza:
Amint kiehezel a peniszre dragam valtozik a velemenyed
2013. nov. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
el is sirhatod esetleg miért utálod őket
2013. nov. 16. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
4. látom nem tudsz olvasni 'drágám' :)))))
2013. nov. 16. 03:46
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki egyedül hal meg.
2013. nov. 16. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
persze, h van rá esély h megváltozik majd a véleményed, amint találsz valakit, aki más mint a "többi"! :D Tény, h a léha erkölcsök és az egyre érzelemmentesebb világban nehéz normális párt találni, de igazából csak 1 halat kell kifogni a tengerből, csupán egyetlen 1et! :)
2013. nov. 16. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
utolsó és utolsó előtti köszi az értelmes válaszokat!csak ti értettétek meg úgy látszik a kérdést :)
2013. nov. 16. 04:34
 10/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező a 7-es jól látja, de a 8-as ugyanazt a dumát nyomja, amit minden ilyen kérdésnél leírnak ezren. Tehát mivel mindenki ezt írja, biztosan nem így van.


Érdekes hogy amíg nem kezdenek dolgozni a hormonok, eszébe nem jut egy lánynak hogy képes lesz-e férfiak nélkül élni. Ahogy a férfiaknak sem jut eszébe, hogy képes lesz-e lány nélkül leélni az életét.

Te magad sem tudod megmondani hogy miért ez a legfontosabb. A férfiakon kívül ezeregy dolog van az életeben.


Nem leszel depis? Már most is az vagy.


Amúgy mi a bajod a férfiakkal? Megcsaltak? Olyan pasit keresel aki nem fog megcsalni?

2013. nov. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!