Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam meg anyukámnak,...

Hogy mondjam meg anyukámnak, hogy le akarok feküdni a barátommal?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy szerinte fiatal vagyok, de én érettnek érzem magam, szeretjük egymást a barátommal és úgy érzem vele szeretném elveszíteni. Anyukám azt mondta, ha úgy érzem akkor szóljak előtte elvisz nőgyógyászhoz fogamzás gátlót íratni. De amikor felhoztam a témát azt mondta, még várjunk..
2013. dec. 1. 23:59
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
17%
na és honnan tudjátok, hogy nem más reggel írtam az előbb hmmm ??? :D:D:D:D:D:D:D
2013. dec. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
17%

tisztára olyan vok mint 1 fantom.


ÉN VOK A GYAKORI KÉRDÉSEK FANTOMJA :D:D:D:D:D

2013. dec. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
56%
Nem, te csak egy félkegyelmű idióta vagy.
2013. dec. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Ricsike, ha nem tudsz értelmeset mondani, inkább ne mondj semmi. A kérdésemre szeretnék választ...
2013. dec. 2. 00:27
 15/37 anonim ***** válasza:
5%

a magány tett ilyenné.


ha lenne 1 barátnőm, nem lennék ilyen.

de nincs és nem is lesz....mert csúnya vagyok, de már beletörődtem.


már csak találnom kell 1 olyan lányt, aki elfogad egy kutyát, mert én 1 kutya vagyok.

egy senki...sajnos.

2013. dec. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
19%
kérdező....hallgass....most én itt megnyílni készülök, ne zavarj meg!!! :D:D:D
2013. dec. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 moonlightsentinel ***** válasza:
52%
miért vagy kutya?? ezt nem értem
2013. dec. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Takarodj innen!
2013. dec. 2. 00:34
 19/37 anonim ***** válasza:
30%
elég sokan mondták már nekem, hogy alapjáraton normális fiú lennék, csak a kinézetem zavar be a dologba sokaknak. Nem tehetek róla, ezt adta az ég a véletlen a sors...így jártam. elfogadtam magam, sokáig küzdöttem ellene, de csak rosszabb lett és mélyebbre süllyedtem a saját mocskomban. Tudom, hogy csúnya vagyok....és tudom, hogy ez miatt nem lesz sosem barátnőm, nem zavar már.....ha nagyon begyógyszerezem magam, olyankor nem érzek semmit...minden gond elszáll. Sajnos mindig túl kell adagolnom a gyógyszert 3-4 szemmel mert különben nem hatnak, ilyen a szervezetem. De amióta szedem, rájöttem, hogy nem velem van a baj, hanem a világgal. Fontos a fizikai kinézet...megértem hisz ki szeretne mutatkozni egy rusnya, visszataszító kutyával...ÉN SEM akkor egy lány...megértem, ezt kaptam az élettől, vállalom, semmi ez a fájdalom amit én érzek a külsőm miatt, a világ valódi problémáihoz képest.
2013. dec. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Fontos lenne, hogy hány éves vagy. Mert ha 13, akkor anyukádnak igaza van, de ha 17, akkor ezt javaslom: anyu, te megbíztál bennemannyira, hogy felajánlottad, hogy elviszel nőgyógyászhoz, mielőtt szexelni szeretnék. Én most szeretnék élni ezzel, és kérlek ne mondd megint, hogy fiatal vagyok. Tudod, hogy ha nagyon akarom, akkor is meg fogom tenni, ha nem iratunk gyógyszert, lehet gumival is védekezni. De én nyugodtabb lennék a fogamzásgátlóval,és ha számíthatnék rád ebben is. Mondjuk kicsit kevésbé hivatalosan, de a lényeg ez
2013. dec. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!