Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam meg anyukámnak,...

Hogy mondjam meg anyukámnak, hogy le akarok feküdni a barátommal?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy szerinte fiatal vagyok, de én érettnek érzem magam, szeretjük egymást a barátommal és úgy érzem vele szeretném elveszíteni. Anyukám azt mondta, ha úgy érzem akkor szóljak előtte elvisz nőgyógyászhoz fogamzás gátlót íratni. De amikor felhoztam a témát azt mondta, még várjunk..
2013. dec. 1. 23:59
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
hát pedig szerintem sem magából indul ki. minden kislány ezt mondja valóban, egészen addig még teherbe nem esik.csak akkor vagy saját magad ura ha nem anya meg apa lát el hanem dolgozol és van saját házat. addig nem érdemes belemenni.
2013. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
42%

Mi az, hogy nem magamból kell kiindulni? 17 éves sem vagy, még a tojáshéj jóformán a seggeden van, nehogy már te oszd nekem, egy 22 éves lánynak az észt, aki jóval több dologban tisztában van mint te, bármilyen téren, nem csak szexualitásilag. 10/10 korodbeli lány ugyanazt állítja mint te, hogy ő már milyen érett a szexre, tud mindent, a legtöbbje meg még azt sem tudja megmondani, hogy hogyan születik a gyerek, de már kefélne.

Jó lenne, ha leállítanád magad.

2013. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
53%

azért az tényleg vicces,hogy érettnek képzeled magad de a korodat el sem mered árulni.. tuti nem vagy több14-15nél.

Amúgy meg tényleg visszavehetnél az arcodból, úgy csinálsz, mintha te sz.artad volna a spanyolviaszt!

2013. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
62%

egyébként meg gumiról még nem hallottál? milyen anya az, aki a 17 alatti lányának fogamzásgátlót írat??

tiszta beteg.

2013. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Beteg, mert védeni akar, gratulálok... -.-
2013. dec. 5. 21:37
 36/37 anonim ***** válasza:

Gumi pedig jobb lenne, több szempontból is.

De nem anyukad szüzessége...Ha Te úgy érzed, felkészültél, és tisztában vagy mindennel, akkor tedd!

2013. dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

Nemtom, én nem szóltam anyámnak, h csinálni akarom, csak:


Óóó, anyaaaaa! Terhes vagyoooook!


Ezzel letudtam. Mondjuk még két hétig ezen pörgött, de 24 és fel voltam, kicsit leszartam:DDDD

2015. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!