Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, titeket akadályozott...

Fiúk, titeket akadályozott már, hogy a lány, aki tetszik, szűz? Nem akar semmit? Miért csinálja? Zavarja, hogy az vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, még sose volt barátom, nem is csókolóztam.A barátnőim már elég tapasztaltak, hétvégén én is járok bukizni velük, de még sose volt megfelelő srác/alkalom.

Szeptemberben osztályt váltottam és van egy fiú osztálytársam, aki tapasztalt, sok lánnyal volt már együtt, de nem komoly kapcsolatokban...Helyes, vicces, izmos, van stílusa és bármikor felvidít.

Folyton beszélgetünk a neten, meglett a jogsija és megkapta az álmai autóját az apjától.Már háromszor elvitt kocsikázni hosszabb utakra (3-4 órásokra), reggelente jön értem, még akkor is, ha neki csak később kell bemennie és alhatna tovább.

De nem lép...Nem tudom, hogy miért.Talán az zavarja, hogy szűz vagyok.Nem akarok ribinek tűnni a szemében, de megakarom értetni vele,hogy nekem ez nem akkora dolog és nem váratnám évekig, vagy valami.



2013. dec. 4. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna. ;)
2013. dec. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, de ez a pasi megvett téged. Jól gondold végig, hogy valójában megéri-e ez neked.


Megkapta álmai kocsiját az apjától... Rettentő király pasi, mondhatom. Én biztosan nem fogadnék el egy autót az apámtól, akkor sem, ha lenne neki 5 fölösleges.


Szerintem többet érsz te annál, mint hogy némi benzin árán (amit szintén a papa fizet) meg lehessen téged venni.


Nem ismerem, úgyhogy nem tudom, mit értesz a "van stílusa alatt", de azok, amit eddig kiderültek a stílusáról, szerintem nem éppen lenyűgözőek. Nem mondom, ha lány lennék én is vonzódnék ilyen pasihoz, de járni biztos nem járnék vele, azt meg főleg nem hagynám hogy furikázzon aztán még meg se dugjon. :D

2013. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szimpor válasza:

Szerintem meg igenis becsülendő, hogy egy ilyen srác még nem akart a bugyidba nyúlni!!! :) Tudod szerintem igenis nagy dolognak kell lennie az első szexnek és a szexnek magának is! Ez nem csak egy olyan elhanyagolható dolog az életben. Tessék megadni a módját, igenis becsüld magad annyira, hogy értékeled, hogy egy ilyen srác ennyi időt tölt veled, de nem csak megdugni akar. Ugyanis a palik nem fárasztják magukat ennyire egy "numeráért".. :P Ha ennyi tölt veled csak úgy, akkor szimpi vagy neki! Tudom ennyi idősen ciki ez a téma, de tudd meg, hogy a pasik igenis értékelik ha a nő tud beszélni a szexről, szóval egy nyugodt kettesben lévő alkalommal mondd el neki, hogy mennyire jól esik neked, hogy ennyit van veled és, hogy szívesen vennéd ha akár több is lenne. :)

Én csak bíztatni tudlak!

2013. dec. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
"egy ilyen pasi" ?! egy milyen pasi? Ne mondd már, hogy máris vonzó azért, mert az apja vett neki egy kocsit?!
2013. dec. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!