Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám ki akar tagadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám ki akar tagadni a családból, mert nem tetszik neki a barátnőm. Mit tegyek? HELP!

Figyelt kérdés
Szerintetek mit tegyek? 2 hónapja járok egy lánnyal, egy hete lefeküdtem vele és azóta erre van fogva, hogy milyen k-rva a lány, hogy ennyi idő után lefeküdt velem, ráadásul a saját lakásába. Amúgy a lány rendes, aranyos, nem cigizik, nem dohányzik, és nem k-rva. Volt egy pasija régebben, aki elhagyta, de nem azért mert a lány megcsalta. Én szeretem a lányt és nem lenne szívem elhagyni. Viszont ha nem cselekszem otthonról kib-sznak. Tanulok még. Nincs pénzem, semmim, nem tudok elköltözni. Anyám egy állat, nem lehet vele még beszélni sem. Azt mondta, válasszak. A család vagy a barátnőm. Mit tanácsoltok? 20/F
2013. dec. 3. 21:34
1 2
 1/14 II.Dartheon ***** válasza:
75%

Egyértelmúen a barátnőt válaszanám, pláne a mondatod után, hogy "Anyám egy állat, ". Gondolkodás nélkül mennék a csajhoz... és 20 éves vagy, velem egyidős :D

már nem függsz az anyádtól úgy mint egy 10 éves....

2013. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 II.Dartheon ***** válasza:
76%
és tudod mit? ha egy ilyen "anya" tagad ki, még külön öröm is! de hogy ezek után teljesen kihagynám az életemből az q*rva élet!
2013. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És akkor hova menjek szerintetek? Abba is belegondoltatok?
2013. dec. 3. 21:39
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Modern Rómeó és Júlia sztori.

Hát akkor majd titokban jártok! Kicsit gáz ez így húszévesen, de ez van.

2013. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos hogy nagyon nehéz lesz, de ha ezt a lépést megléped akkor hosszútávon jobban jársz. Még évekig ezt akarod hallgatni amit anyád csinál?

Nehéz lenne így a saját lábadra állni, de megérné.

Rokonhoz nem tudsz menni? Keresztszülő, nagyszülő?


Anyud egyébként csak fenyegetőzik, azt hiszi úgyse mennél.

Eddig azt hittem csak az én életemet akarják totálisan irányítani mert csaj vagyok, már 25 éves de kb semmit se szabad, és mindig is irigy voltam a pasikra, hogy ők azt tehetnek amit akarnak...

Hát most nem irigyellek. :(


Az, hogy beszéljétek meg rossz tanács, kétlem hogy ilyen stílusú emberrel meg lehetne beszélni. Mond meg neki, hogy amint lehet Te majd mész, azt érte el ezzel. Nem most rögtön, de azon leszel hogy tudj menni.

Barátnőddel meg próbáljatok titokban találkozni, legalább addig is kisebb nyomás lesz rajtad otthon. :I

2013. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De barátnőmnek muszáj elmondanom ezt, mi?
2013. dec. 3. 21:48
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hm... mond meg anyádnak, hogy annyira azért ne legyen teátrális, hogy kidobálja a cuccaidat, csak segítsen csomagolni:)


Költözz a barátnődhöz, és vállalj diákmunkát suli mellé, hogy be tudj szállni a költségekbe. Mindenre van megoldás, csak akarni kell.


Ilyen anyával, ezek után, a büdös életben többet nem állnék szóba.

2013. dec. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát, tudnia kéne mért akarsz vele titokban talizni és mért nem viszed haza mint eddig... :S

De az biztos, hogy nagyon rosszul fog neki esni, hogy minden ok nélkül utálják. :I Nem vagyok a hazudozás híve, de... ha el is mondod neki, akkor finoman. Elég nagy nyomás ez egyébként.

Nekem volt hogy apám részegen zavarta haza a páromat, de ő ezt nem vette annyira zokon, jól kezelte.

A mostani barátom meg nem nagyon viseli el, inkább nem is nagyon jönne ide.


De ezek után nem is hiszem, hogy annyira haza akarod majd vinni párodat. Anyud majd meglátja, hogy milyen keveset vagy otthon, ez a következménye a dolognak. :/

Csak vigyázz semmi rovására ne menjen, pl a suli, mert akkor fogást találhat rajtad amiért jogosnak érezheti hogy el kell tiltania a párodtól. (persze ő így is annak érzi, csak nincs igaza. De ne is adj neki több indokot :) )

2013. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 II.Dartheon ***** válasza:

igen, jobb ha mondod a lánynak is a helyzetet, de ezért fölösleges dobnod, és titkolózni sem kell.. nyíltan lehet.. anyás meg majd megtudja mekkorát bukott veled mikor elköltözöl onnan... majd rájön, de későn, és akkor rimánkodni fog h költözz haza, de ugyanaz lesz majd akkor is mielőtt elmentél volna..

Remélem nem lesz igazam, de.. mindenesetre kitartás,és hajrá :)

írtam amúgy privit is.

2013. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az ilyet hogyan lehet elmondani a barátnőmnek...?
2013. dec. 3. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!