Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Valami magyaráza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Valami magyarázatot adnátok erre?

Figyelt kérdés
Ismerkedek valakivel, utána hirtelen el kezd csajozni mellettem, mert megnő az önbizalma a pasinak. Több ilyen sráccal találkoztam, persze nem jártam velük, de nekem fura, hogy sokáig nem volt senkijük, amint engem megismertek, bele lendültek a csajozásba. És elvárták volna tőlem, hogy tűrjem...
2013. júl. 19. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez velem is így van,volt. Azért nő meg az önbizalom, mert már tudják, hogy van esélyük :D
2013. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezt csak most találtad ki.
2013. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy nem csajozott volna azelőtt mielőtt megismertétek volna egymást?Szerintem kéretetted magadat túlságosan,és inkább hagyott,mert látta hogy kemény dió vagy,és nem éri meg küzdeni érted...(vagy lefektetni akart)

Ennyi.

2013. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Velem ugyan ez történik, csak annyi különbséggel, hogy én fiú vagyok.

Valamennyi lány akivel ismerkedtem előbb-utóbb talált magának párt.

Ilyen az élet, meghozzuk a másik szerencséjét.

Meghozhatnánk egymás szerencséjét is. ;)

2013. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
onnan tudom, hogy panaszkodtak senki sem áll velük szóba, és teljesen átlagos pasik voltak. ismertem is őket, szóval tudtam, hogy nem csajozós típusúak.
2013. júl. 19. 21:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az exem ilyen. Mindig sírt, hogy jaj, jaj, nem tud csajozni, stb.

Aztán összejöttünk, mert egy kicsit felfüggesztette a sírást és kiderült hogy amúgy egy nagyszerű ember.

Aztán elhagyott, mert rájött hogy ha kikezd csajokkal, azok pozitívan reagálnak.

Most egyéjszakásokat szed össze. De közben megint sír, hogy sose lesz egy normális kapcsolata, csak velem volt. De hát az a vonat már elment.

Mondjuk nem is baj, rajta keresztül ismertem meg egy szuper srácot, akivel isteni jól érzem magam :)

2013. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!