Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugy érzem megcsal a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy érzem megcsal a barátom (nem tudok okot vagy magyarázatot adni hogy miért, csak azt hogy érzem) nem tudom hogy kellene kideriteni. Esetleg segitség?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2013. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nyomozz utána, olvasd el az smseit, a facebook üzeneteit és a végén arra fogsz ébredni, hogy a barátod elhagyott a féltékenységed miatt
2013. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

tegyél rá ilyet és hallgatózz

[link]

2013. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tudja h nem vagyok féltékeny tipus,ahhoz tul büszke vagyok h ezt egy férfinak mutassam.külföldön dolgozik amugy.
2013. máj. 14. 21:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Jól érzed:DD
2013. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Komolyítsunk a dolgon, az előző válaszon csak poénkodtam.


Ne ragaszkodj semmihez, és tiéd a világ. Igazából semmi sem tűnik el, csak tanít: az életre, arra, hogy ha valami a tiéd, veled marad. Sőt. El is tűnhet, de ha kell, rá fogsz bukkanni. Újra. Hagyd elveszni, visszatérni, és örülj, ha a kitérő után is vissza tud kerülni a helyére. Mert akkor az valóban a helye.


Oravecz Nóra

2013. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ennyire vicces!ne feledd te is járhatsz igy.
2013. máj. 14. 21:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Elnézést az 5-ös hozzászólásomért, "kissé" morbid és gonosz volt. Megkövetem magam.
2013. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7 Mielőtt fröcsögnél higgadj le, ha a lehiggadásod közben megérkezik a bocsirebegés-moderáld magad. Nő igy nem beszél, ahogy te.
2013. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugye milyen szar érzés mikor veled szórakoznak? Többek között ezért az érzés miatt se szórakozz mással legközelebb.
2013. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!