Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm szűz és tervezgetjü...

A barátnőm szűz és tervezgetjük az első sexet de nem is ezzel lenne a baj hanem az hogy még soha nemis maszturbált én már sokmindent kipróbáltam sex terénn de ilyet még hallani se hallotam?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 01:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem ismertesd meg vele az orgazmust nyald ki de rendesen, töbször történjen meg több alkalommal aztán ő is felbátorodik majd és viszonozza tanísd meg hogy tegye neked a kezével ,aztán ha már eleget csináltátok ,tanísd meg szeretkezni! hajrá csodás időszaka lesz ennek a lánynak ha így teszel.
2009. nov. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

jobban örülnél neki, ha ez a csaj is olyanlenne h szétmaszturbálta már a pi-náját és most képtelen vagy őt eljuttatni a csúcsra, mert csak úgytud már elmenni ha magának csinálja????

naugye....

2009. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ha jól csinálod és rá figyelsz jó élmény lesz neki. És később egyre jobb.

-ha béna leszel: sz*r lesz neki, fájni fog, későbbiekben nem akarja veled csinálni, és majd kipróbálja mással.


Úgyhogy mindent bele, és legyél türelmes, figyelmes, szerelmes:)

2009. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
legyél vele megértő,gyengéd,türelmes,pettingeljetek sokat.mondd meg neki hogy neked mi eskik jól és próbáld rávezetni hogy ismerje meg magát és jobb lesz neki is ha már kitapasztalta milyen érzés.ne erőltess rá semmit ha ő nem akarja,de idővel biztosa felbátorodik:)
2009. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátnőd?? Egyébként még ha annyira sem kívánta a szexet, hogy kielégítse magát, akkor szerintem ne hamarkodjátok el!
2009. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!