Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért érdekli a pasikat, hogy...

Miért érdekli a pasikat, hogy szűz-e a lány?

Figyelt kérdés
ennyire fontos, hogy volt-e már valakivel? ha még szűz akkor azt gondolják de gáz hogy még senki sem akarta lefektetni, ha meg már nem akkor meg egy ribi?? nem értem, miért kerítenek ennek a dolognak nagy feneket
2013. dec. 18. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Őszintén? Én sem. A demagóg maradi jelentőséget tulajdonít neki, aki nem ilyen annak kvázi: technikai információ :)

De ahogy nézem nagyon sok lány is jelentőséget tulajdonít ennek, nagyon beléjük van nevelve, hogy "húdehúmileszmost" :)

2013. dec. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Összefirkált lapra nem jó írni. Persze ki lehet radírozni a firkát, de a nyoma ott marad. Nem is csak a fiúkat érdekli, én lányként nagyon örülök, hogy a barátomnak még nem volt senkije eddig.
2013. dec. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Friss húús...
2013. dec. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tarnolf ***** válasza:
100%

Engem különösebben nem izgat, pedig pasi vagyok. Az mondjuk már zavarna, hogyha mondjuk egy 17 éves lány már együtt lett volna 6-8 pasival, mert 17 évesen az sok.


Viszont, ha barátja volt, de csak vele szexelt, nem érdekel.


Na ez több válasz volt, mint amit a kérdés megkívánt, bocsi. :D


F

2013. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"ha még szűz akkor azt gondolják de gáz"


Ne kezdj olyn pasival akinek az IQ szinte nem éri el az 50et sem, és akkor nem fognak gáznak nézni.

2013. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
First Blood
2013. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szűz lányt könnyebben gyorsabban el lehet kábítani mindennel és hamarabb lefektetni, aki meg már túl sok fiúval volt azt is mert az mindenkivel összefekszik:D fiú voltam
2013. dec. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dragonkalo ***** válasza:

Engem pl. zavarna,hogyha nem első vagyok neki.

Nem tudom,miért,de zavar.

2013. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. arra tanít, amire akar

2. sok pasinak jól esik, hogy a lány megbízik benne annyira, hogy ő legyen az első

3. én sem szeretek agyon használt dolgot venni

2013. dec. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!