Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várat egy szűz lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várat egy szűz lány?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok egy lánnyal, még semmi nem volt köztünk, ő még szűz. Ha elkezdek közeledni, egyből védekezik, hogy még ne, még várjunk... Szeretem őt, de én már nem vagyok szűz, vágyom rá, és rossz, hogy csak mellém bújik.


19/F 17/L


2013. okt. 15. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
6 hónap minimum.
2013. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szopás:/
2013. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A. Bundy ***** válasza:
ha bejön neki a pasi egyből neki adja magát
2013. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egészen addig várat meg, míg fel nem készül rá. Azért mégis csak kicsit más a lelki állapota egy olyan lánynak aki kész van a szexualitásra, mint egy olyan lánynak, aki még erre nincsen kész. Úgy hogy ne erőszakoskodj. Hidd el Ő is vágyik rá, de ez mégis csak egy nagy döntés, hogy akkor most oké, legyünk együtt szexuálisan is. Hatalmas felelősség is egyben. Mert te igazából csak dugod a lányt és ha valami baleset történik az Ő teste alakul át, és Ő hord ki egy babát és nem te.

Ha neked ez nem tetszik, szakíts vele, mert te szexet akarsz, Ő meg még nem.

2013. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
biztos én már csak egy közönséges f@asz vagyok, de én 3 hónap után kidobnám, akinek ennél többet kell várnia, azzal úgy vagyok, hogy várasson valaki mást :D
2013. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"Ne feledd: Ne húzd ki a gyulát, amíg ő nem kéri! Vagy amíg nem alszik!"
2013. okt. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld fokozatosan, ez fontos egy lánynak, ez részben tapasztalat, és más lány is ezt mondta. Mondd neki, hogy nem akarod rögtön azt, ha elkezd védekezni. Először csak simogasd, szép fokozatosan, aztán ruha alatt, majd meztelenül... hagyd hogy ő is megismerje a Te tested! Szerintem egy lánynak riasztó, ha a szex előtt lát először fütyit! :-) De fog ez menni, csak ne siettesd, és biztosítsd, hogy nem kell félnie, nem támadod le. 19/L
2013. okt. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fokozatosan csináld. Párom először simogatott, majd lekerült a nadrág, majd a melltartó, majd a bugyi... Petting, egymás felfedezése és csak utána feküdtem le vele. Ez több hónapos folyamat. Szerintem így volt tökéletes, nem ijesztő, semmilyen. Minden percét élveztem. Mi 3 és fél hónap után feküdtünk le először.
2013. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 2 hónap után feküdtem le így a barátommal, de én 18 voltam és nem értem közben hozzá a kukijához..arra még nem voltam kész :D
2013. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Változó, pl én nem várattam, első nap lefeküdtünk, bár én már több rövid kapcsolatomban is pettingeltem előtte, nem volt annyira nagy lépés. A legelső petting amúgy 3 hét után volt.

(17 éves voltam)

2013. okt. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!