Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez milyen elvárás? Nem irreáli...

Ez milyen elvárás? Nem irreális egy kicsit?

Figyelt kérdés

Csak érdekel, ez milyen gondolatmenet, itt is egyre többször látom ezt a jelenséget, meg a való életben is sokszor találkoztam ezzel:

Sok pasi egy rakat nőt felpróbált már, mert ki kell élje magát, meg kell a tapasztalat, a változatosság, de nem tudna együtt lenni olyan nővel, akiben már járt fa$z, mert az milyen már, használt ruha sem kell, meg nem eszünk olyan tányérból, amiből már más is zabált, és ilyesmi hasonlatok, ami szerintem nagyon nem helytálló, mert ha az egyik félnek lehet múltja, tapasztalatai, akkor elég önző dolog elvárni a másiktól a szüzességet, az ártatlanságot.

Leginkább azok válasza érdekel, akik így gondolkoznak, amit fent leírtam, és jó lenne logikus magyarázat, nem ilyen lakatos $zarok....



2013. dec. 20. 10:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem alapból hülyeség mindent ráfogni erre a kiélés dologra.

Az a baj, hogy nem tudunk szeretni. Sokan együtt vannak, és közben nem is ismerik egymást. Nem nyílunk meg teljesen, a másikat pedig általában nem is akarjuk teljes valójában meglátni. Azon görcsölünk, hogy megfeleljünk az elvárásoknak, és ezzel nagyon sokat veszítünk.

Ha valóban szeretünk valakit, akkor ezek a problémák nem állnak fenn, mert nem az számít hogy mi volt előtte, kiélte e magát vagy sem.

Ha minden nő szüzességet fogadna a szerelemig, akkor mégis hogyan élnék ki magukat a férfiak?

Mindenki szűz lenne.

Az a szerencse hogy mindig vannak kivételek, és nem mindenki gondolkodik így.

2013. dec. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is csak csontos maradiság ez a szüzesség mizéria.

Ilyet az mond, aki el van szállva magától. A legkevésbé sem tartja tiszteletben a lányt, és fel sem merül benne, hogy neki is lehetnek vágyai, mi több szexuális élete. Szüzikét akarnak, aki nem tudja semmihez sem hasonlítani a teljesítményét. Birtoklási vágy, féltékenység az előző partnerek talán jobb teljesítménye miatt, és láttam itt már olyat is a GYK-n, akiről süt, hogy savanyú a szőlő. :) (A lány legyen szűz csak azért, mert ő is az, és minő véletlen, hogy egy ilyet sem talál, a lányok hibája h. ő még szűz :D) Szóval a végén mindig kibukik egy defekt ;)

2013. dec. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Mennyire igaz, amit az első két válaszoló írt!
2013. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Tapasztalatom szerint az olyan pasi ugrál adott esetben, aki csak szeretne sok csajt felpróbálni, de nincs siker élménye és féltékeny a csajokra, hogy nekik több volt és könnyebben ment.

Én nekem is volt elég barátnőm a mostani előtt (aki remélhetőleg marad), neki is voltak pasijai, sőt több mint nekem, de nem érdekel, mindenkinél máshogy hozza az élet, ezt el kell fogadni. Persze ha megtalálod az igazit, akkor jön a "de jó lenne, ha vele lettem volna eddig mindig és én lennék az első", de az élet nem ilyen egyszerű. És ha nem lett volna előtte másik faszi, lehet nem is tetszene a lány, mert nem lenne tapasztalt kapcsolat terén.

2013. dec. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a "kiélés" egy, a korszellem által generált hedonista hülyeségnek tűnik; soha nem éreztem szükségét. Persze én sem vagyok szent, nem csak szerelemből feküdtem le nőkkel... Mindenesetre nekem a minőség fontosabb, mint a mennyiség. A koromhoz képes - az átlaghoz viszonyítva, persze - kevés nővel volt szexuális kapcsolatom, így szerintem minden jogom megvan ugyanezt elvárni a potenciális barátnőmtől.
2013. dec. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Ja, igen, már látom, hogy előkerült a jó öreg féltékenység-kártya. Nos, engem nagyon nem érdekel más ember nemi élete. Tőlem a fél főváros is átmehet valakin, amíg nem teszi ki az ablakba a dolgot: egyszerűen hidegen hagy. Viszont a leendő barátnőmnél legyen már meg a lehetőségem eldönteni, hogy hány benne járt nemi szervet tolerálok, méghozzá anélkül, hogy "féltékeny" vagy "irigy" lennék, oké?
2013. dec. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
erről a kérdésről a múltkor feltett kérdésem jutott az eszembe, és a rá érkező 31-es válasz. Érdemes elolvasni: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__4944.. és igen, elég szemét dolog elvárni egy nőtől, h szűz legyen, mikor a férfi már fűvel-fával volt (és igen, ezt szűzen mondom)
2013. dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Na igen utolsó... Pont ez a hozzáállás, amire gondoltam én is, amit 31-es produkált...

Félreértés ne essék: Ha egy szűz pasi szűz nőt keres, mert fontos neki, hogy mindketten elsők legyenek egymásnak, azzal semmi bajom.

De ha valaki úgy van vele, neki az jár, de a partnerével szemben ez az elvárás, mikor ő meg teljesen másképp élte az életét, na az nekem bicskanyitogató tud lenni...

2013. dec. 20. 15:12
 9/14 LeftBehind ***** válasza:

Szerintem is hülyeség,hogy szűznek kéne lennie a lánynak,de azért ne legyen egy ordas nagy r!banc. Ezt nem féltékenység vagy irigység miatt gondolom,csak a francnak hiányzik a gondolat hogy "Vajon mikor fog engem megunni és keresni valaki mást?" Persze szűzként bennem is megvan az érzés,hogy jobb lenne egy szűz lánnyal,de ez nem azért van mert annyira én akarok lenni neki az isten. Egyszerűen csak félek,hogy mikor eljutok odáig,megint meg leszek alázva és ott leszek hagyva csak azért mert nem tudok olyan nyújtani amit a tapasztaltabb exek rutinból csináltak.


És most félig-meddig én leszek az ellentábor,mert ez így túl egyszerű lenne.

Egy kérdés: Szerintetek miért akar minden pasi tapasztalt menőcsávó lenni?

Szerintem azért mert van rá f..szig kereslet! Minden nőnek olyan férfi kell aki vezetni tudja őt,nincs igazam? Már a szűz csajnak se kell szűz srác,mert hogy nézne az már ki?


Ez egy ördögi kör és egy teljeskörű....világnézetváltás(?) kéne hogy tovább tudjunk lépni ezen,erre viszont nem sok esélyt látok mostanában.

2013. dec. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Utolsó: Valahol egyet értek veled, mármint az elméleteddel, viszont nem feltétlenül így van. Nekem aki elvette a szüzességem, szintén szűz volt, hatalmas szerelem, 10 éves kapcsolat, mindent együtt tapasztaltunk ki, de sose volt béna, és mindig törődött velem.

Azóta túl vagyok jópár szexuális kapcsolatom

2013. dec. 20. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!