Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mellette és ellene szóló...

Mellette és ellene szóló érveket szeretnék azzal kapcsolatban, hogy elmenjek-e fizetős lányhoz?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első alkalom, még nem voltam nővel soha, nem is csókoltam meg egyet se. Randizni randiztam már néhánnyal, de azok nem jöttek be, aki meg bejön, annál pofára esek. Szívesen kipróbálnám már a szexet, és gyűjtenék némi tapasztalatot.

Tehát pro és kontra érvekre lennék kíváncsi. Ti belemennétek-e? Esetleg tudtok olyanról, akivel ez megtörtént?

Köszi a válaszokat!


F/21



2013. dec. 26. 17:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%

"Rendes, normális lánnyal meg ugyanott van mint eddig. Ha meg is ismerkedik eggyel és randiznak se jutnak el még a csókig sem, de ha a csókig eljutnak se garancia, hogy a szexig is elfognak."


Honnan veszed ezt a hülyeséget? Miért ne jutnának el addig?


"Ha nem megy el fizetőshöz akkor 24-25 éves korában minket fog okolni, hogy igaz, hogy azóta csókolózott már és túl van 10-20 járáson de a szexig sosem jutott és egyenként is többet költött ezekre a nőkre akik még le se feküdtek vele mint a fizetős lányra."


Elég hülye gondolkodásod van! Nem csoda, hogy ilyen sikertelenek vagytok a nőknél ilyen negatív általánosító gondolkodással!

2013. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát ezt majd ő eldönti mi csak véleményeket mondhatunk nem pedig tanácsokat...Mert el is ronthatja az életét akármilyen csajjal bárki legyen. Szóval inkább élvezd az életet, mind hogy 21 évesen azon törd a fejed hogy fizetős csajjal vagy sem. Próbáld ki!
2013. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Menj el.
2014. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 WheneverYouWant ***** válasza:
21 éves vagy... én azt ajánlom hogy menj el.. mert ha később lesz bnőd ő majd teszi a nagy kérdőjeleket neked hogy semmit sem tudsz a szexről.. benned meg ott lesz a szorongás hogy tényleg nem tudsz semmit és így nem is leszel jó az ágyban. Tapasztalat szerzés kell ha eddig nem jött össze akkor fizess érte. A lánnyal akihez mész mindenképpen beszéld meg hogy nem voltál még senkivel... ne titkolózz. Mond el hogy szeretnél tanulni és segítenek hidd el, ez jó nekik is mert így úgy csinálhatják ahogy szeretnék.
2014. jan. 11. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Baromság amit írtál utolsó épp az a szép, ha valaki párkapcsolatban veszti el. És mi van ha bénázik? Sok nő értékelné ezt, hogy úgymond megrontja! Bele lehet nagyon is jönni nem kell előtte prostiznia! Elég gyerekes felfogás ez! De ha nagyon zavar ennyire nem bírod nő nélkül akkor menj el fizetőshöz. 24/F
2014. jan. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 homo ludensz ***** válasza:
Én soha nem voltam mert akkoriban nem hirdették magukat s a régi nyilvános házak meg megszűntek.Most azt mondom hogy mégsem volt a régi polgári "álszent" társadalomban felesleges intézmény persze megfelelő egészségügyi és egyéb felügyelet mellett. Nem ért véget 100 házasságból 50 válással és nem volt ennyi magában ide-oda verődő "celeb" aki ideig óráig vállalja fel a másikat. A kupiban nem az érzelmi életét kutatja a "masszőr".
2014. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 mancsyfh válasza:
2es te nagyon gyoker vagy. Elment a szuz spanod elvesziteni a szuzesseget es benazott mert ideges es lelankadt neki hay elarulom te idiota hogy nem a no hibaja. Barmilyen mas lannyal a valo eletben az izgalom miatt ugyanigy tortent volna. Nektek semmi szexkulturatok nincs sem intelligenciatok.ilyen gyoker gondolkodassal szopjatok le egymast az osszes not meg felejtsetek el. Kis gyokerek.
2022. nov. 14. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!