Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés nőgyógyásznál...

Milyen érzés nőgyógyásznál lenni, elmenni hozzá? Tapasztaltak írjanak és kérlek ne hülyeséget

Figyelt kérdés

egy általában perverz FÉRFI nyúlkál nálad ott lent és uuhh..

mikor nőgyógyásznál vagytok nem ciki meg mit csinál? jah van nem férfi nőgyógyász mit csinál mikor ott lent nyúlkál


2009. nov. 27. 14:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kenetet vesz egy pálcával és utána megvizsgál és kívülről nyomkodja a hasad, ha szűz vagy (amit a kérdésből feltételezek), akkor sajnos végbélen keresztül fog megvizsgálni, abban nem volt részem szerencsére, de állítólag az elég sz@r, amúgy a rendes vizsgálat csak kellemetlen de nem fáj, ha nem henteshez mész, és nem perverz, csak ez a foglalkozása. Jó lenne, ha összeszedettebben fogalmaznál, akkor talán jobban lehetne érteni a kérdést!
2009. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

azt kéred h ne írjunk hülyeségeket, de már te magad írod a hülyeségeket.

miazhogy perverz férfi nyúlkál???

miért lenne ciki? aki normálisan tekint önmgaára, és a világra annak ez nem ciki, hanem egy természetes dolog.

és miazhogy mitcsinál a nem férfi nőgyógyász amikor lent nyúlkál? ugyanazt amit egy férfi nőgyógyász.

te hányéves vagy amúgy? 7?

2009. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Ő egy orvos, orvosi szemmel néz rád, és igenis el kell hozzá menni, mert sok súlyos betegség van ami a petefészekben kezdődik.

Egyébként a női nődokikról csak annyit hogy egyszer a tiniambulencián voltam egy női orvosnál, vagyis csak lettem volna ha bemertem volna menni, 16 éves lánykát aki előttem volt úgy kizavarta a lába sem érte a földet. Na azóta női nődokihoz nem megyek.

2009. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
bocsi kicsit nem rendezetten írtam mert most regeltem am meg 14 vok és bajod h érdekel milyen lesz
2009. nov. 27. 15:05
 5/17 anonim válasza:
100%
vannak normális nődokik is, akik ugyanazt csinálják amit a férfi típusú nődokik. nem perverzek, gyógyítanak.
2009. nov. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
73%

Miért nem anyukádat, vagy nagymamádat kérdezed?

A nőgyógyász is orvos!

2009. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én szűz voltam és engem nagyon megkinzott rettentően fájt felhelyezte a hüvelytükröt azt hittem ott halok meg azota sem birok férfira úgy nézni mint szexuális partner
2009. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egy nőgyógyász nem fog úgy hozzád nyúlni, mint a barátod, és felizgulva sem vagy rá, ettől még a pasiktól nem kéne félni, amúgy tényleg vannak durva orvosok, a nagymamám az egyiknél kék, zöld foltos lett és még be is szólt neki a doki, hogy le kéne fogyni...
2009. nov. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
17%
mondjátok hogy orvosi szemmel fog rád nézni stb stb... én akkor se tartom normálisnak hogy a pasik nőgyógyászok jó persze ez az élet rendje nem ciki meg egyebek de nekem ne mondja senki hogy nincs vmi hátsó szándék vagy akármi ami miatt ilyen nagy érdeklődése lett a női anatómia iránt és nem érdekel mit gondoltok vagy hogy szóltok le.......
2009. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
79%

15:54 Uh, még egy nagybetűsm@rha! A belgyógyásznak milyen lehet a belső perverziója? Fogorvos? Semmi! A tudatlanság szólalt meg!!!

Semmi gond nem lesz a nőgyógyásznál, olyan mint a többi orvos! Annyival másabb, hogy a nőgyógyászdoki ott nézi meg ahol más nem igen láthatja.

Nem fog fájdalmat okozni! Ez nagyon fontos hogy tudd! Minden amit tesz Te érted teszi!

Szoktál fogorvoshoz menni? Az is olyan csak ott fogadat nézik. :)

2009. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!