Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak ha olyan kevés...

Mit csináljak ha olyan kevés az önbizalmam hogy még 18évesen is szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy felnőttem és itt vagy szüzen valahol mindig elszúrom volt már pár barátnőm de valahogy még baráti társaságba is feszengek sokszor nemjön ki egy szó se a számon baszott idegesítő tud lenni mikor azon gondolkozok magamban hogy miért nem szólalok meg...olyan mint egy mókuskerék és nemtudok belölle kiszálni csak idegeskedek csöndben magamban...buliban mivel táncolni nem szeretek de ha ráveszem magam nagyon gáznak gondolom magam és ettöl csak megint feszengek ha meg inni próbálok nagyon részeg leszek ami még szarabb :D vicces kis helyzet... Valami tanács vagy tipp??
2013. dec. 31. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el gyúrmázni, növessz 45-ös kart, akkor lesz önbizalmad. Vannak persze más lehetőségek is.
2013. dec. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kellene egy olyan személy aki tud adni egy kis önbizalmat :) egy nagyon jó barát sok mindenre képes!
2013. dec. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Ugyanebben a cipőben járok, és én is 18 éves vagyok.
2013. dec. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pystyke válasza:
én is így vagyok, majdnem összejöttem valakivel, de eszúrtam, nem mertem lépni semmit sem, mert féltem. Mindenki azt mondja, hogy lépni kell, de az nem olyan egyszerü, mint tudjuk. Az ivás nem jó semmire sem, jelenleg próbálom elfoglalni agam valami mással, de olvasás közben is mindig olyan részhez jutok, ahol ilyen témák vannak. Ördögi kör ez az élet.....
2013. dec. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha csajozni akarsz ne idd magad részegre. A fetrengős hányós bulit haverokkal kell. Ha csajozni akarsz mértékkel igyál. Egyébként ha valakinek van önbizalma attól még ugyanúgy szűz marad. Ha van barátnőd akkor meg király vagy. Egyszer majd úgy is megtörténik aminek meg kell.
2014. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!