Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Hogyan mondjam meg a barátomnak, hogy szeretném, ha használná az ujjait? (17/L)

Figyelt kérdés
Már egy-kétszer próbálkozott, de nem hagytam. Most már viszont szeretném, de nem akarok közönségesen fogalmazni neki. Hogyan lehetne finoman rávezetni hogy próbálkozzon újra?
2009. nov. 29. 13:42
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem ne szólj semmit, csak fogd meg a kezét és tedd oda, ahová szeretnéd, hogy nyúljon.. Ennyi.
2009. nov. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem izgasd fel, kényeztesd, addig amíg nem bírja ki hogy ne nyúljon hozzád, ha még is kibírja, akkor fogadd meg az előző kommentet:)
2009. nov. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Jaaj tipikus nők. Amikor akarta akkor már csak azért se. Mostmeg hogy nem érdekli már mostmeg már te akarod hogy érdekelje. nem vagytok egy kicsit szemetek?

De.

2009. nov. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.=)

3. komment írója: abban igazad van, van egy ilyen oldala a nőknek. Nekem nem az volt az okom rá, hogy "márcsakazértse!" hanem akkor még nem jártunk csak 2 hete, és nem akartam neki rögtön megengedni. Ennyi. Meg... nem voltam olyan frissen szőrtelenítve, és gáz lett volna, ha szúrom kicsit... Nem?=) De a fő indok az első.

2009. nov. 29. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz ha kicsit szúrod, mármint ha kicsit szúrod... azért dzsumbuj ne legyen :D

amúgy meg valahogy mondd el neki, pl "szívem már nem félek attól hogy az ujjaiddal kényeztess :) "

2009. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem :"Használd az ujjaidat is". Persze nem mintha parancsolgatnál, inkább kérd.


A pasik nagyon hálásak tudnak lenni, ha egyenes vagy és nem trükközöl.

2009. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Huuzd csak egy kicsit és amikor nem számit rá fogd meg a kezét és vezesd oda.
2009. dec. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!