Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szilveszterkor megtörtént az...

Szilveszterkor megtörtént az első szex. Min változtassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

17 éves fiú vagyok. Szilveszterkor egy házibuliba voltam az egyik osztálytársammal, akivel kimentünk akocsimba és szeretkeztünk. Nekem ez volt az első szex (a csajnak már azt mondtam, hogy a 3. , csakhogy ne tűnjek gáznak -lehet,hogy ez hülyeség ) a csajnak viszont már a sokadik vagyok, mint utóbb kiderült a EU-ban kategóriába tartozik. Szex közben annyit mondott,hogy még tanulnom kell,hogyan érjek egy lányhoz (??) , szex után pedig többször is mondta, hogy nagyon jó volt, valószínűleg többször is fogjuk csinálni ilyen alkalmi kapcsolatban.

Próbáltam nyalni, de a szűkös hely miatt nem nagyon ment,meg lehet béna is voltam.

Segítségeteket szeretném kérni, hogy mit csináljak máshogy.

Köszi előre is az ÉRTELMES válaszokat.



2014. jan. 5. 15:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kérdezd majd meg!
2014. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2014. jan. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Szergej55 ***** válasza:
Ez egy ku*va.
2014. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

10-es vagyok

most látom, hogy mire megírtam a választ, már megválaszoltad az EU-s problémát. hát figyi, ha ez az ábra, akkor tényleg nem értem, mi a kérdés. Komolyan, gondolj bele, komolyan erre vágysz? ha egy lány már 17 évesen sok mindenen túl van, Te is belátod, hogy r*bancos a viselkedése, mi lesz később? ne foglalkozz azzal, hogy mi a menő. Ha az ciki, hogy 17 évesen ez volt az első, akkor gondolom, hogy az osztályodban menő lenne elmondani, hogy "csináljátok" ezzel a "népszerű" lánnyal. De így nem fogod megérezni az igazi szépségét, hidd el, egészen más, és sokkal jobb érzés olyasvalakivel, akit szeretsz :)

2014. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!