Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy nőfaló pasival vesztettem...

Egy nőfaló pasival vesztettem el a szüzességem. Gáz? 19/L

Figyelt kérdés

Egy éve történt. Ismertem már vagy két éve, jó haverom volt, csak ritkán láttuk egymást, maximum néha hétvégén. Mindig kedvesebben viselkedett velem, mint más pasik, kicsit bele is voltam habarodva, bár tudtam, hogy nem fogunk összejönni a természete miatt.

Az emberek ilyenkor mindig azt mondják, hogy igy meg úgy meg fogod bánni. Én egy általán nem bántam meg, sőt még mindig úgy gondolok rá vissza, hogy rohadt mázlista voltam, hogy nem kötöm kapcsolathoz, mélyebb érzésekhez az egészet.


2014. jan. 6. 23:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Pedig elhiheted, komolyan gondolják.

Nem dicsőség így elveszteni.

Te feltettél egy kérdést, mi meg válaszoltunk rá. most mi ebben ennyire hihetetlen?


"hogy a francba tudnak igy gondolkodni az emberek?" Na, most legalább kizökkentünk a tévhitedből. Igen, sokan így gondolkodnak, szerencsére.

2014. jan. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Dicsőség?? Ugyanmár... Jó esetben nem dicsőségből veszti el az ember a szűzességét, hanem mert érzi, hogy vágyik a nemi életre.

Vagy akkor gondolkodjunk más felfogással. Nem élvezni a szüzesség elvesztését, de kapcsolatban lenni, mert ha nem úgy vesztem el, akkor egyesek szerint ribi leszek, az dicsőség?

2014. jan. 7. 01:51
 23/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz :). Sokkal gázabb, amikor egy lány 14-15 évesen sír, hogy elhagyták, pedig ő még a szüzességét is odaadta. Nekem úgy tűnik abból, amit írtál, hogy érett voltál már rá, hogy ne nagyítsd fel a jelentőségét, vagy ne külső nyomás hatására kezdj szexelni. Ha épp kívántátok meg egymást, és jó volt, akkor ne érdekeljenek a negatív vélemények.

Én egy(illetve aztán sok)éjszakásban vesztettem el, és egy percig se gondoltam, hogy rossz döntés lenne -pedig előtte kapcsolatban is lett volna lehetőségem rá-, mert nagyon biztosan éreztem akkor, hogy ez nekem így akarom. Persze aggódtak páran, hogy nem fogom-e megbánni.... De hadd tudjam már jobban, hogy nekem mi volt a jó :)

2014. jan. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
27%

Tetszik. Teszik egyes lányok hozzáállása.

Gondolkodóban vagyok hogy sok lánnyal legyek párhuzamosan szexkapcsolatban. Úgy nézem van alapanyag bőven a kérdező és pár lány hozzászólása alapján, akiknek nem kell sok hogy jópárszor széttegyék a lábukat :) legfeljebb kicsit meg kell győznöm őket hogy "semmi baj ezzel" "nem gáz"... Tetszik!

2014. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, gondolom rám (is) céloztál. A sokéjszakásom nem egy szexkapcsolatot jelentett, inkább valami laza kapcsolatot. Barátainak, családjának bemutatott, és nem volt más lánnyal. És az ilyennek nem vagyok ellene, de nem mennék bele olyanba, hogy találkozunk, szexelünk, aztán mindenki megy a maga dolgára, talán éppen a következő nőhöz.
2014. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!