Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Igaz-e az, hogy minél idősebb...

Igaz-e az, hogy minél idősebb egy nő, annál nehezebb egy férfinak átszakítani a szűzhártyáját?

Figyelt kérdés
Hallottam egyszer egy olyan esetről, hogy egy nő házasságáig (ekkor volt, ha jól tudom, kb. 35 éves) várt a testiséggel. Azonban mivel a férjének sokadik próbálkozásra sem sikerült beléhatolni, orvoshoz fordultak, ahol kiderült, hogy szűzhártya bemetszésre lesz szükség. Ez után a beavatkozás után a férj már be tudott hatolni a feleségébe, sőt, később gyerekük is született. Hallottam valakitől egy olyan elméletet, amely szerint minél idősebb egy nő, annál inkább megkeményedik a szűzhártyája, és ezért egyre nehezebb lesz elvenni a szüzességét. Viszont hallottam már olyan lányról is, akinek lényegesen fiatalabb korában volt szüksége orvosi beavatkozásra. Akkor tehát mégsem életkorfüggő lenne? És mennyire gyakori az, hogy szűzhártya bemetszésre van szükség?
2013. szept. 21. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
pókháló miatt
2013. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Igen 30 évesen már légkalapácsra vam szükség.
2013. szept. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyéni adottság kinek milyen vastag. Nekem se sikerült a párommal elsőre. Kb. 4. alkalommal ment és kb. kínok közt. Amiket itt olvasok az nekem furcsa volt, miszerint néhány lánynak nem vérzik vagy pár csepp... Hát belőlem azért rendesen jött vér is. :(
2013. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is félek rendesen, mert az igazira várok és 24 éves vagyok.
2013. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne, 40 éveseknek rakétát kell beküldeni.

A szűzhártya nem olyan, mint egy növény hajtása, hogy idővel elfásodik, te biológia zseni.

2013. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom 25 felett a szűzhártya olyan mint a tam-tam dobra feszített oroszlánbőr! Csak különlegesen edzett ultra kemény bré tud vele megküzdeni:))
2013. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!