Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan vegyem el a barátnőm...

Hogyan vegyem el a barátnőm szüzességét, vagy szakítsam át akár ujjal a szűzhártyáját, a legfájdalommentesebben?

Figyelt kérdés
Már az is fáj neki, ha kb 3 centire van bent az ujjam. Én már nem vagyok szűz, de az előző barátnőmnél nem volt ilyen "probléma". Pia, fájdalomcsillapító használata off, cukorbeteg.
2014. jan. 9. 21:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy izgasd fel előtte minden tesrészét

nyakát, vállát, hátát, csípőjét, mellét stb.

Legyen felizgulva teljesen!

Orállal nem próbálkoztál? Az is segítheti a nedvesedést. Szerintem próbálj meg minden "természetes" módszert a síkosító előtt, hátha.

Önbizalmat ad neked is, és ő is jobban ellazul. Valószínűleg izgul is, ezért is megy neki nehezen.


Sok sikert :)

2014. jan. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
jaja, síkosító.
2014. jan. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, de ugyebár ő a betegségéből kiindulva nem nedvesedik annyira. Szóval ha én fejelnálva nyalom ki sem lesz jobb a helyzet.
2014. jan. 12. 16:14
 14/14 anonim ***** válasza:
ha maszturbálásnál se nedvesedik, akkor tuti, hogy a nedvességgel van a baj, és akkor síkosító
2014. jan. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!