Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha egy párkapcsolatban nem tud átjönni a lány, mert nincs minden rendben otthon?

Figyelt kérdés

17f vagyok a lány 16 éves.

Rosszul érzem magam,hogy nem tud átjönni :(

Mindenki azt mondta,hogy nem is kell,meg,hogy van aki fél éve együtt van a pasijával,és még nem voltak egymásnál.

De én úgy érzem,hogy ez olyan alap dolog :(


2011. ápr. 26. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok indiszkrét megkérdezhetem hogy mi az oka?
2011. ápr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Itthon állandó veszekedés,balhé,nincs saját szoba,tré minden :(
2011. ápr. 26. 23:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első komoly barátom is szégellte a családját előttem, főleg a bátyját, aki alkoholista és egy szobában laktak.

Kb. 3 hónap után vitt fel magukhoz és tudod mi történt? Semmi.

Cseppet sem érdekelt, milyen a lakás, vagy a szobája, esetleg a családja.

Szerettem, ennyi.

Úgyhogy nem kell aggódni ezen, ha szeret téged, őt sem fogja izgatni a "csomagod" csakis te.

Amúgy a srác azóta is a legjobb barátom és amúgy meg imádom a szüleit :).

L/24

2011. ápr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Oda nem is érdemes csajt vinni. Én is ilyen környezetben nőttem fel. Elmész főiskolára, egyetemre (lehetőleg másik városba) oszt ott lehet hajtani a csajokat. :)
2011. ápr. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát szóval te döntésed meg minden,ha tényleg nagy a gáz akkor nem érdemes,úgy értem annak mi értelme hogy odaviszed úgy a csajt hogy egyfolytában a reakciójától parázol,én azt mondom amíg nem vagy biztos magadban addig ezt hagyd.Sok más hely van az otthonon kívül,és tudom hogy az egy képet ad magadról meg alapnak érzed meg minden,de szerintem ezt így,legalábbis most még hagyd.
2011. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A párkapcsolatot ?
2011. ápr. 27. 22:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogy,az otthonod bemutatását:D
2011. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ja jó :) Köszi ^^
2011. ápr. 27. 22:47
 9/9 A kérdező kommentje:

ezzel csak 1 nagyon nagy baj van..

50 méterre lakik 1 utcával arrébb XD pfff :(

2011. ápr. 27. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!