Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baba nevelés kinek nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baba nevelés kinek nehezebb egy párkapcsolatban? Az anyának aki otthon van vele vagy az apának aki folyamatosan dolgozik?

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 21:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%

anyának


apa nem nevel

2013. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De az apának kell eltartani őket.Nagyobb teher.
2013. dec. 22. 21:42
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
Anyának.
2013. dec. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Mivel a baba neveléséről kérdezel ezért a válasz az, hogy az anyának viszont az apán rendszerint több a kötelező felelősségérzet miatt kialakult stressz, hogy nem veszítheti el a munkáját, stb.
2013. dec. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%

Egyrészt az anyák nagy része kap pénzt (TGYÁS-t, GYED-et), amíg otthon van. Ha jó fizetése volt a szülés előtt, akkor elég szép összeget kap.

Másrészt az apa dolgozik 9-10 órát, az anya meg a babával 24-et! És ez nem vicc!

Mikor újszülöttem volt, akkor még a hajmosás is luxusnak számított.

Bizonyított tény, hogy a világon a legkevesebbet a szoptatós anyukák alszanak.

2013. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5.Az apa hazamegy és segít.Legalábbis nálunk így van.Akkor tud pihenni.
2013. dec. 22. 21:46
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Ha a nő dolgozott szülés előtt, akkor azert voszonylag normalis penzt kap. Ha a ferfinak nem kell masodallast vallalnia, jobban fizető helyet keresnie, akkor munka teren sokminden nem valtozik a gyerek előtti időhöz kepest. Reggel bemegy, du haza.
2013. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
# 6: Mennyit segít? Mondjuk fél-egy órát? Éjjel hányszor kel fel? Hányszor teszi tisztába egy kicsit? Szoptatni tud? (Mert az hormonálisan is megviseli ám a szervezetet, nem csak fizikailag...)
2013. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem kell a nőket agyon pesztrálni...Ettől tudok falra mászni.

Minimálbéren volt,így nem olyan nagy segítség az a kevés pénz amit kapunk.Én se keresek sokat.

Igen éjszaka általában én kelek fel hozzá,és ha kell tisztába rakom.Szoptatni nem tudok.Ő meg nem dolgozik...

Nagyon bosszantó,hogy úgy gondolja övé az oroszlánrésze az egésznek.

2013. dec. 22. 22:02
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

Miért, éjszaka nincs szoptatás?

Azért ne versengjetek már, hogy ki tesz többet! Egy újszülött nevelése mellett NEM LEHET dolgozni. Ezt hidd el. Én dolgozgattam, mert volt rá lehetőségem, de csak napi 1-2 órát. Annál több egy újszülött mellett egyszerűen nem fér bele, még akkor sem, ha apuka besegít!

Gondolj már bele, a saját testéből táplál egy másik lényt, szerinted ez mennyire viseli meg a szervezetet?

2013. dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!