Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi idő telik el az első...

Mennyi idő telik el az első csók/ petting/ szex között? Vagy nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
a lány még szűz, a fiú nem. mindketten 17 évesek.. tudom hogy konkrét idő nincs, de úgy nagyjából
2014. jan. 25. 10:32
1 2
 11/13 anonim válasza:
nalunk az elso csok mikor osszejottunk, ra 7 honap volt a rendes petting (addig simogatas, de csak ruhaban), a szex meg lassan erik:)) 17-17 szuzek vagyunk..
2014. jan. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Mikor először találkoztunk már akkor csókolóztunk második találkozásnál le is feküdtünk... azóta együtt vagyunk most várom az első gyereket :)
2014. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Amikorén megismerkedtem az enyémmel, már az első találkozás után összecsókolóztunk. Egy hónap után kezdtük el a pettinget, mindeketten nagyon élezzük. Bár vágyunk egymásra, de lefeküdni nem fogunk. Habár nem vagyok szűz, nem érzem úgy, hogy nagyon szükséges lenne. Elvagyunk mi így is :)))
2014. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!