Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Odaadnátok a szüzességeteket...

Odaadnátok a szüzességeteket olyannak aki cska baráti szexet akar?

Figyelt kérdés
Rég nyilvánvaló mindkettőnknek hogy kicsit több van köztünk mint barátság, mégis baráti szexben gondolkodunk, szerelem nincs, de erős vonzódás van...kapcsolat nem lehet, így odaadnátok a szűzességeteket? (16 évesen)
2009. dec. 4. 22:25
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szánalmas...de ez az eset elég egyedi, és itt se mondhatom el az egészet mert félek hogy magára ismer az illető...hasonló történetet az enyémhez nem is hallotam...de ez van tanácstalan vagyok...
2009. dec. 4. 22:37
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség lenne megtenni. Ha ez a srác esélyt sem ad egy kapcsolatnak (akármilyen nyomós oka van rá), akkor nyilvánvalóan csak addig leszel jó, amíg megdughat. A szüzességedet pedig add olyannak, aki értékelni is tudja.

Nem fogok papolni a korodról, egyrészt, mert én is ennyi idősen veszítettem el, viszont szerelemből, és azóta is együtt vagyunk. Másrészt, mert csak a szex miatt keresni egy arra alkalmas partnert tényleg nem 16 éves, tapasztalatlan lánykáknak való. Ez esetleg a felnőttek "játéka" lehet.

20/L

2009. dec. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
31%
Én sem szerelemből vesztettem el a szüzességem.
2009. dec. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, jol van, és?? akkor most igy jó neked? sokkal jobb, ha vki szerelemből vesziti el.
2009. dec. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
50%
22:49: Nekem jó volt úgy, kíváncsi voltam, nyugodtan el lehet ítélni ezért, leszarom.
2009. dec. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

"...felforgatott mindent amit eddig a szexről gondoltam... "

én egy olyan lánnyal találkoztam, aki felforgatott mindent, amit addig a kapcsolatomról gondoltam, és hopp, ugrott egy 2 éves kapcsolat, és mivel a korábbi elveimet felrúgtam, még nem igazán bírok tükörbe nézni, és nem tudom, ezek után, hogy lesz bármikor is egy normális kapcsolatom - ha már saját magamnak is ellenszenves vagyok... És nem a közelmúltban történt a dolog.

Szóval ebből ki lehet találni, mit gondolok az ilyen "felforgatott mindent, amit eddig a ...ról gondoltam" dolgokról.

2009. dec. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
igen, én is hasonlóan vesztettem el bár 18 évesen, és nem bántam meg egyáltalán.
2009. dec. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 Manócska'90 ***** válasza:
100%

Én meg is tettem. 18,5 évesen. Nem bántam meg.


Lehet lehurrogni! 19/L

2009. dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 Manócska'90 ***** válasza:
Kieg: azóta is uúgy haverok vagyunk, mint előtte. 19/L
2009. dec. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Én is úgyan ebben a helyzetben voltam, én 17 a srác 22. Nemet mondtam neki...
2009. dec. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!