Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Odaadnátok a szüzességeteket...

Odaadnátok a szüzességeteket olyannak aki cska baráti szexet akar?

Figyelt kérdés
Rég nyilvánvaló mindkettőnknek hogy kicsit több van köztünk mint barátság, mégis baráti szexben gondolkodunk, szerelem nincs, de erős vonzódás van...kapcsolat nem lehet, így odaadnátok a szűzességeteket? (16 évesen)
2009. dec. 4. 22:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Én igen.

32/f

2009. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem adtam volna oda magam, valami mondvacsinált dolog miatt. Baráti szex? Ugyan már. Lehet hogy most nagyon jó ötletnek tűnik, de miután megtörtént, akkor lehet érezni fogod a bűntudatot. Szerintem egy tartalmas kapcsolatban elveszteni a szüzességet sokkal jobb. Ez ad egyfajta biztonságérzetet, legalábbis nekem adott. Sokkal jobban megbízom abban, akiről tudom, hogy szeret. Nem kell félnem attól, hogy nem tetszem neki meztelenül. Vigyáz és figyel rám, amennyire lehet. Nekem így volt jó. De te döntesz, hogy beleugrassz-e vagy nem.
2009. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, ugyanebben a cipőben jártam kb. fél éve. Szóval volt egy nagyonjó barátom, akivel megtörtént egy-két dolog. Aztán mikor Oda került volna a sor, hogy lefeküdjünk, Ő azt mondta, hogy még várjunk vele, pedig már nagyon kívántam. Mégse feküdtünk le... Aztán telt így az idő, és egyszer csak elromlott valami köztünk, azóta sem beszélünk. Végülis örülök neki, hogy nem feküdtem le vele, bár szerintem nem bántam volna meg, mert az eddig megtörtént dolgokat se bánom, sőt szép emlékként gondolok mindenre. De az én esetem után mégis inkább azt mondom, légy óvatos, szerintem ne tedd meg, mert lehet rossz vége... És lehet, hogy te megbánnád. Egy 16 éves lány... :)
2009. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az le maradt, hogy nekem is az első lett volna.
2009. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
szerintem van olyan h baráti szex... mert én is így vesztetem el... és nem bántam meg csak azt h a srác utána felém se nagyon akart nézni mert azt hitte h megbántam...
2009. dec. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Én odaadtam:D

Nem bantam meg:)

2009. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
A szex az szex, ha jó barátok vagytok, akkor vele biztos jó lesz és csak ez számít.
2009. dec. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
háát én odaadnám =) velem is van ugy h ingább barátilag és szivesen lefeküdnék vele mert vonzódom hozzá;) meg ha teis neki:D
2009. dec. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

11:14

Lány vagy? Leszünk barátok?:-)

32f

2009. dec. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Bocsi 22:49-es, de nekem azért több kell mint barátság és angy a korkülömbség remélem megérted és nem válunk el haraggal xD
2009. dec. 12. 23:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!