Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amikor egy csaj azt mondja,...

Amikor egy csaj azt mondja, hogy nem akarja elveszíteni 16 év alatt, akkor az ugy is van? Vagy ha mondjuk filmezés után elkezdtek csókolózni akkor van esély arra, hogy hagyja magát?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
ha komolyan gondolja, akkor egy idő után leállít majd
2014. febr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van.
2014. febr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noydra ***** válasza:
71%

Sosem értettem az életkoros tiltásokat.

Semmi köze a kornak ahhoz, hogy csinálja e, vagy ne...

2014. febr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
szerintem komolyan gondolja... én is igy vagyok vele.hogy 16 alatt nem.akarom elvesziteni mondjuk ez nem lesz nehéz mert most nem vagyok kapcsolatba meg március végén leszek 16:)
2014. febr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 Ez jó.

Ha szereted, akkor semmilyen trükkel sem próbálod idő előtt rávenni. Sőt még utána is türelmesen vársz, és megtisztelve érzed magad, ha esetleg a tied lehet a szüzessége.

2014. febr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit világosan és érthetően megmond az ember, elvárja, hogy azt felfogják és komolyan vegyék. Attól, hogy mégis erőlteted, nem fog megjönni a kedve.
2014. febr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
!dehogy mondja komolyan 4 csajjal voltam egyutt 2 15 és 2 16 evessel es mind 2 ugyanezt mondta de mikor ujjjazni kezdtem turték es utána jott a bamm bamm (nem cigganyok voltak es nem kurrvváák)
2014. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!