Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 vagyok A baratom es en...

21 vagyok A baratom es en lassan ket eve jarunk. A szuzesseg odaadasat aldozatnak vagy ajandeknak tartsam e?

Figyelt kérdés

Azutan ismertem meg, miutan szakitotam egy sraccal mert megmondtam neki, ugy gondolom, a szerelem csucspontja az amikor nemcsak a test, de a lelek is egyesul ezert ezt csak egy emberrel szeretnem atelni az eletben, azzal akit igazan szeretek es aki mindvegig kitart majd mellettem.

Meg mielott nagyon belemelegedtunk volna a dolgokba megmondtam a mostani paromnak is, mert nem akartam dajkaalmokba ringatni magam es utanna fajdalmat okozni neki is magamnak is. Akkor azt mondta, kesobb valtozhat a velemenyem es nem erdekli, boldog hogy mellettem lehet.

Azota latom a szemen az egyre novekvo vagyat de sose kert semmit es az az igazsag, hogy en is erossen nem tudom hova folytsam az indulataim neha, de ugy erzem, ha megteszem elvesztek valamit ami nekem fontos, es talan attol is felek, nem fog olyan tisztanak latni, mint elotte, vagy ha netan szakitanank megbannam. Nem tudom, hat mit tegyek, tudom, hogy a dontes rajtam all, de nem tudom meghozni


2008. júl. 19. 05:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%

Ez az egy dolog amit ha elveszitünk akkor soha többč nem fog hiänyozni

Ja meg mčg az anyost ha elveszited

De ha oda adod akkor mindenkčppen ajändčk mindenkinek


Ĺldozat? A fiunak ha nem kap meg tčged

2008. júl. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
Előbb utóbb ott hagy mint riskát szarni, már pardon, mert csak húzod az agyát mindenféle elvont baromság miatt amit elképzelsz, aztán a végén majd rájössz hogy egy nagy pofáraesés volt az egész kényszerképzeted!
2008. júl. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez a legnagyobb kincs ami egy nönek van.Nem érdemes oda adni csak ugy valkinek magad!Megbánod!
2008. júl. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A legutolsó hozzászólónak üzenem:Akkor mit csináljon???Maradjon szűz egész életében???Vagy csak félig írtad le a mondatot???És a kérdés feltevőjének üzenem:Hogy erre ne úgy gondolj mintha valami rossz dolog lenne....Elöbb-utóbb elfogod veszíteni.(mármint a szüzességed)De azért ne kapkodd el!Ha nem úgy érzed hogy ez a srác az igazi akkor még várj egy kicsit....
2008. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Meddig várjon neharagudj?! 2 éve járnak...ha meg nem őt tartod az igazinak,akkor mért vagy vele hmm?? Nemtudom,hogy neveltetésből adódóan vagy milyen okok miatt vannak ilyen elképzeléseid a szexről,de ha annyira szeretnéd ezt a barátod,és annyira mmegbiznál benne,akkor már rég lefeküdtetek volna...2 éve együtt vagytok.Biztos nem azért van veled,mert csak "arra" kellenél...akkormeg??A bizalom a kapcsolat alapja...ha ez nincs meg akkor nemtudom miről beszélünk.
2008. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
ha nekem két éves komoly kapcsim lenne, akkor bizti, h nem lennék szűz 19 évese:S :(
2008. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen ajándék, amit annak adsz oda akit nagyon szeretsz. Nos, ha 2 éve együtt vagytok akkor az már jelent valamit, mind2tök részéről. Ha a barátod ennyi időn keresztül veled maradt, akkor biztos, hogy szeret. ugye? Ha pedig készen állsz rá, akkor nincs értelme tovább várni. Hidd el, nagyon csodás érzés!
2008. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen, gondolom, hogy csodas erzes, epp ezert szeretnem ha lehet azzal a bizonyos egyel megelni, es oszinten, lehet, hogy az a bajom, hogy nem vagyok biztos az erzeseimben, igen, de ki az? ha szerelmes vagy valakibe biztos tudod? en neha biztosra erzem, ra ket napra ugy erzem nem o az, aztan megint. Nem arro van szo, hogy hol szeretem, hol nem , abban biztos vagyok , hogy igen, rettenetesen, de honnan tudja az ember, hogy igazan szerelmes e. Nem volt elotte sok kapcsolatom, csak par es mindegyiknel ugy ereztem csak o lehet, senki mas, aztan olyan hamar szetszakadt a kapocs es nagyon fajt mindegyik es nagyon faj most is, mert sokminden elmulik, de ha szeretsz valakit az nem mulik el soha. Az erzesek hallhatatlanok
2008. júl. 20. 09:09
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

ha lefekszel vele egyáltalán nem biztos még az hogy ő lesz a férjed vagy hgy örökre együtt maradtok.

tehát ha te tényleg igy látod a helyzetet ahogy leirtad akkor egyetlen dolgot tehetsz, olyan pasit keresel aki szintén csak házasság után akar szexelni. például az erős katolikusok, menj el gyülekezetekbe. mert ha ezze la sráccal nem fekszel le elöbb utobb ugy is elveszited, ha meg lefeksze lvele akor a szüzeségedet veszted el. a te döntésed a pasi vagy az elméleted a szüzességről?

2008. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Én teljesen átérzem amit mondassz, én is így voltam vele, igaz én úgy 17 éves koromig. Azóta sikeresen rájöttem hogy a test-és-lélek dolgot nem csak egy emberrel lehet megélni. Ha a szüzességed adod valakinek, az ajándék, de mégnagyobb ajándék ha magadat, ahhoz pedig nem kell szűznek lenni. Ha két év után még mindig szereted, és ő két évig hűséges volt hozzád és melletted volt, én a helyedben nem haboznék valami sokat. Lehet hogy nem fog örökké tartani, de lehet hogy igen. Ha 80 éves korodig vársz, akkor sem garantált hogy senki más többé.
2008. júl. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!