Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti örülnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti örülnétek egy ilyen ajándéknak, vagy inkább dedósnak tartanátok?

Figyelt kérdés
Nemsokára fél év és jó tudom, h minek meg blabla de nekem tetszik az ötlet a másik h a barátom mit szólna hozzá.Szóval.Kemény borítójú csíktalan lapokkal teli 'kis könyvecske' benne sok sok közös képpel, emlékezetes képekkel amiről jók jutnak eszetekbe, idézetekkel, pár lementett MSN-es beszélgetéssel. Szóval ilyen emlék könyv féleség.. mit gondoltok?
2011. okt. 1. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, a kérdés nem hozzám szól, mert lány vagyok, de szerintem inkább egy évesre add ezt...
2011. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

husi de inkább 1 éves évfordulóra csinálj ilyet:D

Reklám:

2011. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mostanság mindenki lekésik a reklámról :) Én férfiként nem örülnék egy ilyen ajándéknak mert úgyis én innám meg a levét ha esetleg egy beszélgetésre / képre nem emlékeznék mikor nézzük. 2. Miért akarnak a nők folyton képes albumokat csinálni/nézegetni?
2011. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert nekem speciel tetszik és épp azért kérdem h a másik nem h áll ehhez:) de akkor ugylátszik h hanyagolom a dolgot..:)
2011. okt. 1. 17:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ilyen közös képes típus, így nekem az nem jön be. Neten való beszélgetés meg részemről elég spontán, sok dolog visszaolvasva elég bénának/hülyén hangzik, stb. (Nyilván mivel nem gondolkodtam sokat a megírásukon). Nekem inkább valami közös program vagy ehető dolog tetszene. Persze nyilván ez nem olyan maradandó, mint amit Te írtál. De igazából maga az érzés, hogy nem felejtette el, ami számít. Szóval attól is nagyon boldog lennék, ha egy puszit nyom a számra. :)

23F

2011. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én se értettem soha, hogy a lányok miért akarnak minden évforduló /születésnap /névnap /akármire olyat adni, amiben közös képek vannak o.O

Hát nemtom szép dolog szóval nem hajítanám ki az ablakon de valószínű 5 évente egyszer venném elő. Hasznosabb ajándékot is el tudnék képzelni, tökre egyetértek az utolsóval :P

18/F

2011. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az msn beszélgetéses résznek nem örülnék annyira mert nem szeretem visszaolvasni, de a többi jó, közös képeket, videókat szeretem nézegetni, bár többnyire gépen szoktam.


Mondjuk amit a barátnőm ad az mind szép és jó és örülök neki mert tudom hogy szeret és soha nem dobnám ki.

2011. okt. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
besz@rás milyen jó ötlet sztem:D
2011. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sztem jó ötlet, én örülnék neki ha lenne barátnőm és egy ilyesmit adna ajándékba, de csatlakozom az előttem szólókhoz, msn-t hagyd ki, és tényleg egyévesre adjad
2011. okt. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!