Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félek hogy kisülök, beégek...

Félek hogy kisülök, beégek egy ponton, ugye csak videókból forumokról szerezhetem tudást. Viszonylag bő de nem elég hogy tudjak biztos leni magamba vagy mire számitsak. Mire számitsak, mi történhet rosszul az elsőnél? Vagy mitől nem kell tartsk? 14/F

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal, érzem jól menne. Főleg egy ien dolgokkal:Már volt 3pasival dolga, megbeszéltük elmondta. Én még szűzvagyok eleinte tagadtam, bevaltam jobban éreztem magam, sőt emiatt nagyon megkivánt és azt akarja hogy övé legyek.
2009. dec. 6. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl sokat pánikolsz és agyalsz rajta! Na attól besülhetsz..
2009. dec. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Edes fiatalsag, aranyos problemakkal. Hat en reszemrol lehet nagy hulyseget mondok szerintem halgass az osztoneidre lenyegeben hisz fajfentartasra lettek teremtve, es nem kell elsietni foleg nem 14 evessen habar a mai vilagban jolvan na,szokd meg a lany kozelseget az erinteseit legjobb tudomasom szerint az elsonel a statisztikailag leggyakoribb hiba a korai magomles, ha magaval az aktussal varsz meg megszokod ott, peting stb akkor szerintem..ja probalj magabiztosnak tunni
2009. dec. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A korai magömlés csak egy legenda. Sztem sem lesz semmi gáz. Ne aggódj!
2009. dec. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hali!Talán lenne néhány dokumentum ami segíthet téged. Ha érdekel írj nyugodtan privátban. (ha érdekel, csak dec.11 körül tudnám elküldeni ha jó)
2009. dec. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ráfeszülnöd. Más is elveszti különösebb tudás nélkül. Ráadásul 14 éves vagy, szóval még várhatsz valamennyit, ha nem vagy eléggé felkészülve. Kicsit bizalmasabb viszonyba kerülhetsz a csajjal. Ez egy teljesen természetes dolog. Inkább valószínű, hogy kései magömlésed lesz, mint korai. Szerintem.
2009. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rendben,mivel kicsit fejlődötteb vagyok,nem egy tudatlan p*cs ezért megértem, tudom mi a gond nagyob kapcsolatokban(bizalmatlanság vfélek elmondani stb.) ezzel nekem nincs bajom elmondok mindent barátnőmnek.vagy egyéb helyzetben is.Szóval köszönöm tanácsokat,ha lesz valami probléma(korán elsülök akármi) megmondom hogy majd öszeszokunk maximum 10perc mulva ujraprobáljuk.Mostmár nem izgulok rajta.köszönöm.
2009. dec. 7. 13:23
 7/15 anonim válasza:
Az én barátnőm pasija attól elsült,hogy smároltak (még szűz volt),már 7 éve együtt vannak.:)ilyen miatt ne aggódj,majd rátértek újabb menetre:)
2009. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
keresd meg a bibliát a sulikönyvtárban:D
2009. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azért továbbra is néznék hozászólást ugyhogy tegyetek hozzá
2009. dec. 7. 23:08
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm előre is
2009. dec. 7. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!