Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félek hogy kisülök, beégek...

Félek hogy kisülök, beégek egy ponton, ugye csak videókból forumokról szerezhetem tudást. Viszonylag bő de nem elég hogy tudjak biztos leni magamba vagy mire számitsak. Mire számitsak, mi történhet rosszul az elsőnél? Vagy mitől nem kell tartsk? 14/F

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal, érzem jól menne. Főleg egy ien dolgokkal:Már volt 3pasival dolga, megbeszéltük elmondta. Én még szűzvagyok eleinte tagadtam, bevaltam jobban éreztem magam, sőt emiatt nagyon megkivánt és azt akarja hogy övé legyek.
2009. dec. 6. 23:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hali!...Nem is tudom... lehet a mai fiatalok érettebbek lennének?... Legyen! Talán ez segít neked is, és a válasz segítségével másnak is.. Íme egy jó tipp, a magyarok pitéje : *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Helló!


Ne parázz ezen! Csak az óvszernek kell a helyén lennie! Nem olyan nagy szám. Keríts egy lányt, aki kedves, van humorérzéke (nem ilyen merev fapics@)és jól megvagytok és minden menni fog magától. Ez egy teljesen természetes dolog. Nem kell rajta gondolkozni! Nem is fogsz! A tested magától teszi majd, amit tennie kell! Nem akkora para, mint gondolod.

2009. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
már 3 pasival volt? akkor tutti kicsavar téged,retteghetsz most!!!
2009. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

3 pasi? 14 éves ő is? Akkor csak szánalom. ehh

Amúgy szerintem nem kell stresszelni, és akkor menni fog.

2009. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

hogy sikerült? nem volt égés? jól megraktad?

hány éves volt a lány? élvezte ő is?

2010. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!