Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » (14/F) Vagyok és van 1 barátnő...

(14/F) Vagyok és van 1 barátnőm 12 éves de ő már nem szűz és ez engem valamiért zavar hogy akit én nagyon szeretek, hogy már nem az! Akkor még 11-volt! Akkor megtörtént vele! ÉS nem tudom mi legyen maradjak vele vagy szakítsak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 16:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

okos, érett és embertpróbáló döntés volt!

csak így tovább... végre egy értelmes emberpalánta

2009. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
48%

Buliban, alkalmival elveszíteni... felelőtlenség. A felelőtlen emberek sok bajt csinálnak, én legalábbis így látom. Nem baj, ha valaki már nem szűz, de hogy egy tetszőlegesen, tömegből kiragadott sráccal, egy BULIN... Valószínűleg józan sem volt.


Azért én mindenképp meg akarnám tudni a helyedben, hogy pontosan miért csinálta, és hogyan történt, és mik voltak a körülmények... De ez a fajta "party-kultúra" mindenképp kerülendő.


25/F

2009. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
hát ahogy elmondta hogy a Fiunak eszébe jutott meg minden Ő meg belement mert mondta h Hasznltak Óvszert... Ilynekor kit érdekel? hogy használtak-e? -.-'
2009. dec. 9. 22:44
 24/32 anonim válasza:
0%

Én a hellyedben meghuztam volna... Én is 13 évesen vesztettem el...

14/F

2009. dec. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
én már semmit nem tudtam volna tenni miután elmondta 1 puszi se semmi... Vannak mások is a földön :)
2009. dec. 10. 06:39
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Szerintem is jól tetted, hogy kidobtad. Jesszusom! 11 éves! Én ilyen idős koromban még babáztam (vagyis babáztam volna, ha nem fiútestvéreim vannak, így autóztam) de a léyneg, eszembe sem jutott ilyesmi. Anyuék még a házból sem engedtek ki 11 évesen sötétedés után, nem hogy bulizni. Dupla annyi idős vok, mint ez a kislány, de csak tegnap szántam rá magam, h életemben először lefeküdjek valaivel. Ennyit változott 10-11 év alatt a világ?*ledöbbenve ül a laptopja előtt* Szerintem is tartsd távol magad az ilyen lányoktól. Keress egy korban hozzád illőt, aki már tudja mérlegelni, h mit mikor és miért tesz. Nem vagy elkésve, láthatod én is majdnem 22 vagyok. Nem foglalkoztam fiúkkal, bizonyos testrészeikkel meg pláne nem. Egyre jobb tanuló lettem és most Mo. egyik legnagyobb múltú főiskolájára járok.(2. diplomás képzésen veszek részt) Itt ismertem meg a barátomat is és örülök, h neki adhattam a szüzességemet. Megfontoltan döntöttél. Gratulálni tudok és kalapomat emelem előtted.

2009. dec. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, legközelebb jobbat választok ;)
2009. dec. 10. 14:46
 28/32 anonim ***** válasza:

Hát öcsi, ez brutálisan kemény helyzet...Számomra az is rideg, hogy 13 évesen, de 11 évesen képes valaki ilyenre?

Én egy ablakon lógatnám a magyar zászlónál tartva...Hihetetlen, egy lánynak ennyire fontos h menőnek tarja e sok köcsög vagy nem?

...

Szakíts vele!

Ha ilyet elnézel életedbe olyan K...va nagy papucs leszel, hogy az kész!

Páros lábbal rúgd ki!

Hajrá!

2009. dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Hajrá Amerika!

CSináljon a nagy és csillogó amerika egy kiba.szott ku.rvát a sok lányból itt Magyarországon!

14 évesen egy 12 éves csajjal szaRa,kocc aki nem szűz?

Dikk...Szerezz inkább egy veled egyidős lányt aki normális és tud a te szinteden gondolkodni.

2009. dec. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
ez valami nagy ribi lehet...
2010. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!