Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mennyire zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire zavar, ha egy 15 éves lánynak pattanásos az arca?

Figyelt kérdés
Az arcom két oldalán vannak, meg a homlokomon. De nem olyan csúnya, gennyes pattik, hanem inkább csak kisebb (de több) piros pöttyök. Lehet, hogy ezért vagyok még mindig szingli...? :S Titeket zavarna? 15/L
2011. aug. 22. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

sajnos eléggé zavar

fiú létemre nem vagyon nagyon pattanásos

menj el kozmetikushoz

2011. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ez a koroddal jár semmi nincs benne de ne hanyagold el menj kozmetikushoz
2011. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna, én is voltam pattanásos fiú létemre ugyhogy tudom miről beszélsz, az élet velejárója, akinek meg nem tetszik az dugjon kutyát
2011. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
majd elmulik nyugalom amég nem vagy tul rajt azért kometikus vagy valami házi kezelés nemárthat vagy nyomkodás mert kitágithatják a pórusokat ha hagyod őket hogy nagyok legyenek és hogy maguktól mulljanak el még akkor se késő ha már gennyes DE TE NYOMOD KI vagy kozmetikus mert még akkor isu gy fog meggyógyulni hogy nem tágult a pórus
2011. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Igyál csihány tehát, nekem beválik. 14/f
2011. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

minden 2. héten járok kozmetikushoz, és utána pár napig jó is ,de aztán megint visszajön... emiatt alig eszek csokit, szotyit meg gyorskaját mert hallottam hogy azoktól is kijöhet. nagyon utálom. strandra gyűlölök menni emiatt mert ugye oda nem lehet alapozózni, mert lefolyik meg minden.

köszi a válaszokat..

2011. aug. 22. 12:46
 7/13 anonim ***** válasza:
Küldj privet és megbeszéljük hogy engem nemzavar :P
2011. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ha jól nézel ki attól függetlenül nem ronthat sokat az össz-képen?:P

F17

2011. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ádám Viktória válasza:
csináld azt amit én egy kis meleg tejbe tegyél élesztőt nő meg persze cukrot hogy meg izéljen, olyan krém hatása legyen de az se baj ha nem olyan csak maradjon az arcodon 15 percig utána mosd le lehet hogy furán hangzik de nagyon jó és este meg reggel olyan lesz tőle az arcod mint a baba popsi
2011. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ha alapozózod magad ne is csodálkozz rajta..egyszerűen nem szellőzik a bőröd és még csúnyább lesz mint amúgy:) én nagyon pattanásos voltam de szerencsére már nem annyira csak amit leírtál azoktól a kajáktól... szolizz, napozz sokat az nagyon sokat segít és még szép barna is leszel ;)

17/F

2011. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!