Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 20 éves srác vagyok és...

Egy 20 éves srác vagyok és még szuz vagyok, de a barátnőm már nem az. Ez vmi szinten zavar de kozben meg szeretem. Hogyan tudnám túltenni magam ezen a dolgon?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 19:26
 1/8 anonim válasza:
100%

Szerintem ezen nem kell "aggódnod"...

Mind a kettő esetnek vannak rossz és jó dolgai...

Ő mivel már nem szűz van tapasztalata...

De így gondolom, az a baj, hogy nem te veszed el a szűzességét és nem egyszerre veszítitek el...

Szerintem ez nem rossz, sőt előnyöd válhat belőle ;)

2009. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű. Inkább 20 éves fejjel állj neki elgondolkozni rajta, hogy ez mennyire lényegtelen.
2009. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Zavar? Mi? Az hogy nem szűz a csajod, vagy az, hogy te az vagy?


Ha az első, akkor csak azt tudom mondani, hogy neki jobban bejött az élet eddig, mint neked, de ezen nehogy fennakadj, mert nem a 18.században élünk.


Ha a második, akkor azért meg te vagy "hibás" senki más.



Szóval ne aggódj te ezen túlzottan, mert a végén még fel sem fog állni és az lesz a gond, nem az, hogy szűz vagy.

Ha szeret a lány és miért ne lenne így, akkor neki szerintem mindegy, hogy szűz vagy-e vagy sem.


25/f

2009. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Te 20 vagy és szűz én 20 leszek és szűz... tehát hasonló cipőben járunk, de ahogy erre olvasgattam ilyeneket írnak az ilyenre h húzzátok el az előjátékot hogy ellazulj , amiatt meg ne aggódj sőt rá se gondolj h nem áll fel.
2009. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem is zavart, hogy a barátnőm nem velem vesztette el! (Meg is mondtam neki őszintén!) Azóta elvesztettem Őt is. Most akkor melyik a jobb? Tudom, mit érzel! De ne járj úgy ahogy én! Nem minden esetben jó, ha tudatod vele, amit érzel! Lehet, hogy csak átmeneti és majd elmúlik.
2009. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Kedves kerdezo,figyelj! En akkoriban imadtam volna,ha szuz pasival hozott volna ossze a sors, foleg ha en lennek az elso no az eleteben! Azt egy pasi soha el nem felejti.

Smemikepp ne zavarjon a dolog,sot,orulj neki:)Gondold el,mennyire igazan NONEK erzi majd a baratnod magat,mikor egyutt vagytok...

2009. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszokat! azért vmivel most jobban érzem magam...igazán az elso válaszoló tapintott rá a problémára. de már nem zavar...lényeg hogy szeretjuk egymást és kész
2009. márc. 12. 18:19
 8/8 anonim ***** válasza:
sya szerintem ne aggódj ezen egyszer ugyis meg kellhogy történjen! az hogy a csajod már nem szűz még jó is lehet mert van tapasztalata engedd el magad és nyugi:)
2009. márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!